Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn

Camso przejmuje partnera

04 marca 2018
Solideal On-site ServiceSolideal On-Site Service, dział serwisowy Camso, poprzez przejęcie firmy Hull Ltd. i korzystają z jej specjalistów od wózków widłowych, umacnia swoją pozycję w Wielkiej Brytanii. Firma Hull Ltd. (FTS) z siedzibą w Hull w hrabstwie Yorkshire, w Wielkiej Brytanii, specjalizuje się w dostawach opon do wózków widłowych i jest głównym dostawcą opon w północnej części Wielkiej Brytanii. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w branży opon przemysłowych, FTS pomoże Solideal On-Site Service rozszerzyć zasięg na cały kraj.

"Jest to strategiczne przejęcie, które znacznie przyczyni się do poprawy zasięgu naszych usług w północno-wschodnim regionie Wielkiej Brytanii i wypełni lukę, która obecnie znajduje się w pobliżu portu w Hull", mówi Gregory Fossey, Vice-President, Aftermarket in Europe, the Middle East and Africa."Dzięki FTS, którego siedziba znajduje się godzinę drogi od naszego najbliższego centrum serwisowego, nasi klienci będą mieli szybszy dostęp do usług wymiany opon w tym obszarze ", kontynuuje.

Dzięki swojemu doświadczeniu i bardzo silnym lokalnym relacjom, FTS jest doskonałym uzupełnieniem oferty Camso Solideal On-Site Service i przyczyni się do poprawy ogólnego zadowolenia klienta.
 
Camso
Foto: Camso
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.