Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Forum Nowoczesne BHP

ikonka-forum_nowoczesne_bhp_jesien_0Już za niespełna miesiąc we Wrocławiu spotkanie ekspertów-praktyków BHP - najwyższe standardy BHP prezentowane przez dwa nowoczesne zakłady produkcyjne. MOVIDA po raz kolejny zaprasza na FORUM NOWOCZESNE BHP, które odbędzie się w dniach 21-22-23 listopada br. we Wrocławiu.

Zapotrzebowanie na nową wiedzę i studia przypadków jest duże i chętnie wychodzimy Państwu naprzeciw. W jesiennej edycji spotkania wiedzą i doświadczeniem podzielą się szefowie BHP z różnych branż. Znajdą Państwo studia przypadków z wiodących firm z motoryzacji, przemysłu lotniczego, chemicznego i innych.
 
 
Forum NOWOCZESNE BHP to przede wszystkim:
  • Źródło inspiracji – możliwość odwiedzenia 2 modelowych zakładów produkcyjnych z najwyższymi standardami BHP: Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. oraz Harris Calorific International Sp. z o.o.
  • Benchmarking – możliwość porównania doświadczeń uczestników z osiągnięciami szefów wzorcowo funkcjonujących działów BHP z firm: Man Trucks Sp. z o.o., Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. , Grupa Azoty Automatyka Sp. z o.o., Sumitomo Electric Bordnetze Polska Sp. z o.o.
  • Wizjonerskie spojrzenie – udział w unikatowych warsztatach nt. TECHNOLOGII WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI W SŁUŻBIE BHP Z WYKORZYSTANIEM SPRZĘTU VR/AR - bezpieczne symulowanie sytuacji niebezpiecznych w odwzorowanych przestrzeniach przemysłowych – wyrabianie odruchów, podnoszenie świadomości itp.
  • Nowe kontakty biznesowe  -  podczas wieczorów integracyjnych, w nieformalnej atmosferze możliwość nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z osobami z branży BHP.
 
Więcej informacji na temat Forum udzieli:
Alicja Mrozowicz, Senior Key Account Manager
amrozowicz@movida.com.pl, tel. (+48 22) 696 74 82
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.