Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Hyster na targach LogiMAT

Fot-1_360 DEGREE SOLUTIONS FROM HYSTER EUROPE AT LOGIMAT 2018_aW Stuttgarcie, na targach LogiMAT, w dniach od 13 do 15 marca, Hyster Europe będzie demonstrować swoją pełną gamę rozwiązań dla magazynów i sektora logistyki – od wysyłek z magazynu po halę fabryczną. Podczas tego wydarzenia eksperci z Hyster Europe będą omawiać z odwiedzającymi pełną linię rozwiązań wspierających różne potrzeby klientów w całym łańcuchu dostaw, obejmujących opcje zarządzania bateriami wózków widłowych oraz technologie automatyzacji wózków podnośnikowych.
 
Zaprezentowany będzie wózek elektryczny Hyster® z zintegrowaną baterią litowo-jonową, stanowiący przykład licznych dostępnych opcji zasilania i ładowania, umożliwiających sprostanie różnorodnym wymaganiom nakładanym przez poszczególne zastosowania. Odwiedzający stanowisko Hyster Europe, oprócz zapoznania się z mocnymi i niezawodnymi wózkami Hyster® oraz rozwiązaniami wspierającymi prace magazynowe i logistyczne,  będą mogli dowiedzieć się także więcej na temat zastosowania konkretnych rozwiązań, takich jak nowy niskokabinowy wózek widłowy do użytku w sektorach takich jak załadunek kontenerów   – tylko jedno rozwiązanie nadające się idealnie dla prac logistycznych w portach i terminalach.
 
Rozwiązania 360 stopni dla branży recyklingu
Kolejnym przykładem możliwości wykorzystania w szczególnych zastosowaniach, demonstrowanym na targach LogiMAT, będzie pakiet „Cool Truck” Hyster® dla spalinowych wózków Hyster® o udźwigu 2,0 – 5,5 tony z gamy Fortens®. Pakiet ten został zaprojektowany do użytku w ekstremalnych warunkach roboczych, takich jak przeładunek bel papieru, recykling, przeładunek odpadów pochodzących z gospodarstwa domowego lub inne zastosowania wiążące się z silnym pyleniem, jak te w przemyśle metalowym.  Ten specjalny pakiet, pomaga wydłużyć czas aktywności oraz zwiększyć niezawodność wózka.
Eksperci Hyster Europe wyjaśnią również, w jakim stopniu mocne elektryczne wózki widłowe nadają się do zastosowań w branży recyklingu. Gama trzy- i czterokołowych wózków Hyster® oferuje stabilne podwozie, solidny maszt oraz niezwykle trwałe i niezawodne podzespoły.
Marka Hyster opracowała również specjalne rozwiązania przeznaczone w szczególności do wykonywania zadań związanych z wielkoskalowym przeładunkiem odpadów i recyklingiem, takie jak personalizowane obrotowe narzędzie do manipulowania kontenerami, umożliwiające efektywne opróżnienie kontenerów z materiału recyklingowego lub odpadów.
 Fot-2_360 DEGREE SOLUTIONS FROM HYSTER EUROPE AT LOGIMAT 2018_b
Rozwiązania 360 stopni dla branży magazynowej
Na stanowisku Hyster Europe podczas targów demonstrowany będzie również szereg wózków Hyster® wspierających wydajność prac magazynowych, obejmujących wózek wysokiego składowania, wózek paletowy oraz wózek podnośnikowy.
 
Stanowią one tylko niewielki wycinek szerokiego portfolio wózków magazynowych Hyster®, obejmującego wózki podnośnikowe z miejscem dla operatora RS1.6 – idealnie dopasowane do zmiennych potrzeb i mieszanych zastosowań. Niedawno na rynek wprowadzona została nowa seria kompaktowych wózków podnośnikowych o udźwigu nawet do 1,2 tony, oferująca optymalne właściwości manewrowe w ciasnych przestrzeniach.
 
Rozwiązania 360 wspierające operatorów
Na pokazie LogiMAT przedstawione zostaną również przykłady, w jaki sposób wózek podnośnikowy Hyster może wspierać operatorów, pozwalając im uzyskać większą efektywność i produktywność.  Wszystkie wózki podnośnikowe Hyster® zaprojektowane zostały pod kątem widoczności, komfortu oraz ergonomii, aby wspomagać operatorów w zapewnieniu optymalnej wydajności pracy.
W celu dodatkowego wsparcia operatorów, Hyster Europe pracuje nad projektem szerszej gamy opcji zwiększających czujność operatorów wózków podnośnikowych w specyficznych zastosowaniach, takich jak systemy wykrywania wózek-wózek, wózek-obiekt oraz wózek-pieszy. 
W połączeniu z kamerami, systemami telemetrycznymi oraz innymi technologiami „podłączona” flota Hyster® zapewnia większą wydajność produkcyjną oraz widoczność. System telematyczny Hyster Tracker pomaga na przykład zmniejszyć koszty eksploatacji poprzez zwiększoną wydajność produkcyjną, kontrolę kosztów itp. 
 
Serwis i wsparcie techniczne 360 stopni
Klienci Hyster® mogą liczyć na wsparcie globalnej sieci lokalnych partnerów dystrybucyjnych, wyróżniających się szeroką wiedzą na temat produktów i zastosowań, rozumiejących różnorodność wyzwań stających na drodze w codziennej pracy przedsiębiorstw.
Dzięki dużemu zasięgowi geograficznemu Hyster Europe zapewnia lokalne usługi i pomoc techniczną dostosowane i wychodzące naprzeciw szczególnym potrzebom danego zastosowania, jak również zapewniające wsparcie najbardziej dla wymagających operacji, na całym świecie.
Hyster Europe będzie prezentować swoje produkty na stanowisku D61 w hali 10 na targach LogiMAT w Centrum Targowym w Stuttgarcie.
 
Red
Foto: Hyster
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.