Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Jubileuszowa limitowana seria

Mit4W celu uczczenia 25-lecia działalności w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie firma Mitsubishi Forklift Trucks wprowadza specjalną rocznicową edycję nagradzanej gamy wózków magazynowych i widłowych.  Europejska siedziba firmy w Almere w Holandii została założona w czerwcu 1992 roku w celu dokładniejszego poznania potrzeb klientów i zapewnienia  im lepszej obsługi.
 
Od tego czasu Mitsubishi Forklift Trucks odnosi coraz większe sukcesy. 56 dealerów firmy obsługuje klientów na dwóch kontynentach: od Norwegii po RPA i od Irlandii po Uzbekistan. 
 
Wózki z limitowanej edycji, która obejmuje wszystkie wózki spalinowe, elektryczne i magazynowe producenta, posiadają specjalną nalepkę informującą o jubileuszu 25-lecia firmy.  Pierwsze egzemplarze produktów ze specjalnej edycji trafiają już do klientów.
 
Willem de Jong, dyrektor generalny działu obsługi klienta, mówi: „To dla nas bardzo szczególny rok. Obchodzimy w nim nie tylko 25-lecie naszej działalności, ale także 75 rocznicę powstania naszej fabryki w Järvenpää w Finlandii. Co więcej, liczba wózków spalinowych wyprodukowanych przez nasz zakład w Dalian od czasu jego otwarcia w 2013 roku właśnie przekroczyła 50.000 egzemplarzy. Ale nasze wielokrotnie nagradzane wózki to tylko połowa sukcesu...  Takie osiągnięcia nie byłyby możliwe, gdyby nie jeden z najlepszych na rynku standardów obsługi klienta oferowany przez naszą sieć autoryzowanych dealerów.  Każdy z naszych dealerów został wybrany po dokładnej ocenie jego obiektu,  posiadanej wiedzy oraz zaangażowania na rzecz klientów. Oznacza to, że klienci niezależnie od tego, gdzie pracują — mogą polegać na fachowej wiedzy i kompetencjach lokalnego dealera, który pomoże im w dobraniu optymalnego rozwiązania dla ich firmy”.
 
Więcej informacji na temat produktów z nagradzanej gamy Mitsubishi Forklift Trucks można uzyskać na stronie internetowej www.mitforklift.com.
 
Źródło: Mitsubishi Forklift Trucks
Foto: Mitsubishi Forklift Trucks 
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.