Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn

Konkurs

REKLAMA

Patrycja Ratajczak ze statuetkąGłównym celem konkursu jest propagowanie standardów bezpieczeństwa w magazynie, poprzez działanie ankietowe, które zwraca uwagę na czynniki mające znaczący wpływ na bezpieczeństwo pracy. Stosowanie się do przepisów BHP oraz odpowiednie korzystanie z technicznych i technologicznych rozwiązań skutkuje obniżeniem ryzyka wypadku i podnosi świadomość bezpiecznej pracy.

Odbyła się IV edycja konkursu.

Ogłoszenie wyników konkursu odbyło sie podczas konferencji w dniu 23 lutego br. której patronował Minister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, a partnerami merytorycznymi są Państwowa Inspekcja Pracy, Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy, Polskie Stowarzyszenie Techniki Magazynowej, Politechnika Łódzka.

Na konferencji przedstawiciele instytucji związanych z bezpieczeństwem pracy podsumowali miniony rok w kontekście bezpieczeństwa pracy, podzielili się wiedzą na temat najnowszych rozwiązań związanych z bezpieczeństwem pracy.

Najważniejszym punktem programu było ogłoszenie wynków, "Liderem Bezpiecznej Pracy w Magazynie" w roku 2017, został magazyn firmy Kuehne + Nagel w Gądkach. 

Nagrodę – statuetkę  i okolicznościowy dyplom, z rąk przedstawicieli mecenasów konkursu, Krzysztofa Polesiaka - Prezesa Zarządu Camso Polska S.A. oraz Tomasza Chojnackiego i Łukasza Perlaka z firmy Metroplan Polska sp. z o.o., odebrała Patrycja Ratajczak Główny Specjalista ds. BHP w Kuehne + Nagel sp. z o.o.(foto).

Zobacz relację z konferencji podsumowujacej konkurs https://log4.pl/bezpieczna-praca-w-magazynie,494,15979.htm  


Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.