Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn

Konkurs

REKLAMA

BPwM - LOGO_RGBGłównym celem konkursu jest propagowanie standardów bezpieczeństwa w magazynie, poprzez działanie ankietowe, które zwraca uwagę na czynniki mające znaczący wpływ na bezpieczeństwo pracy. Stosowanie się do przepisów BHP oraz odpowiednie korzystanie z technicznych i technologicznych rozwiązań skutkuje obniżeniem ryzyka wypadku i podnosi świadomość bezpiecznej pracy.

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie sie podczas konferencji której patronem jest Minister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, a partnerami Państwowa Inspekcja Pracy, Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy, Polskie Stowarzyszenie Techniki Magazynowej. Na konferencji przedstawiciele instytucji związanych z bezpieczeństwem pracy podsumują miniony rok w kontekście bezpieczeństwa pracy oraz przedstawią plany działania tych instytucji na bierzący rok. Zapraszamy do udziału w konkursie i konferencji, link do zgłoszenia jest   TUTAJ.   


Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.