Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn

Konkurs

REKLAMA
VedycjaCelem konkursu jest propagowanie standardów bezpieczeństwa w magazynie, poprzez działanie ankietowe, które zwraca uwagę na czynniki mające znaczący wpływ na bezpieczeństwo pracy. Stosowanie się do przepisów BHP oraz odpowiednie korzystanie z technicznych i technologicznych rozwiązań skutkuje obniżeniem ryzyka wypadku i podnosi świadomość bezpiecznej pracy. 
 
Na rynku jest już ponad 15 milionów metrów kwadratowych nowej powierzchni magazynowej, nowoczesne obiekty klasy A powstają w nowych lokalizacjach. Nowoczesne technologie i sprzęt w magazynie zwiększają operacyjne tempo przepływu towarów w magazynie. Przepływy towarów liczone są w tysiącach jednostek ładunkowych dziennie. Człowiek jest w tej nowoczesnej infrastrukturze, najsłabszym ogniwem w łańcuchu bezpieczeństwa.
 
Urządzenia techniki magazynowej posiadają rozwiązania, które w sposób bezpośredni lub pośredni wpływają na bezpieczeństwo pracy. Konstruktorzy pracujący nad nowymi modelami sprzętu uwzględniają zbierane informacje z rynku wprowadzając nowe lub sprawdzone w innych obszarach rozwiązania, poprawiające standardy bezpieczeństwa.

Jak wykorzystywane są te nowe możliwości sprzętu oraz organizacji pracy poprawiającej jej bezpieczeństwo, sprawdzamy w konkursie „Bezpieczna praca w magazynie” wybierając „LIDERA BEZPIECZNEJ PRACY W MAGAZYNIE”
 
Celem konkursu jest propagowanie standardów bezpieczeństwa w magazynie, a pytania zawarte w ankiecie zwracają uwagę na czynniki mające znaczący wpływ na bezpieczeństwo pracy. Uczestnicy konkursu odpowiadając na pytania zawarte w ankiecie analizują „stan bezpieczeństwa” w swoim magazynie. Konkurs jest też promocją innowacji technicznych i technologicznych podnoszących bezpieczeństwo użytkowania sprzętu oraz systemów składowania towarów.
 
Przewidziany jest następujący harmonogram konkursu:
  • do 15 stycznia 2019 roku należy zarejestrować się jako uczestnik konkursu, link tutaj
  • do 31 stycznia 2019 roku należy wypełnić elektroniczną ankietę,
  • 01 – 15 lutego 2019 r. analiza przesłanych ankiet przez członków Kapituły Konkursu,
  • 23 lutego, konferencja i wręczenie statuetki „Lidera Bezpiecznej Pracy w Magazynie”.

Laureatami poprzednich edycji konkursu były:
- magazyn firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego sp. z o.o. z Łodzi,
- magazyn firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego sp. z o.o. z Łodzi,
- magazyn firmy Kuehne + Nagel sp. z o.o. w Chorzowie,  
- magazyn firmy Kuehne + Nagel sp. z o.o. w Gądkach k. Poznania


Zobacz relację z konferencji podsumowujacej konkurs https://log4.pl/bezpieczna-praca-w-magazynie,494,15979.htm  

Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.