Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Lider w kolejnej edycji konkursu

Patrycja Ratajczak_Główny Specjalista ds BHP_Kuehne + NagelDnia 23 lutego w hotelu Lamberton w Ołtarzewie koło Warszawy odbyła się konferencja podsumowująca wyniki konkursu „Bezpieczna praca w magazynie”, organizowanego przez wydawnictwo Log4.pl. „LIDEREM BEZPIECZNEJ PRACY W MAGAZYNIE” za 2017rok została firma Kuehne + Nagel Sp. z o.o. magazyn w Gądkach, uzyskując najwyższą ocenę 92,27% „współczynnika” bezpieczeństwa pracy w magazynie.    
 
Nagrodę – statuetkę  i okolicznościowy dyplom, z rąk przedstawicieli mecenasów konkursu, Krzysztofa Polesiaka - Prezesa Zarządu Camso Polska S.A. oraz Tomasza Chojnackiego i Łukasza Perlaka z firmy Metroplan Polska sp. z o.o., odebrała Patrycja Ratajczak Główny Specjalista ds. BHP w Kuehne + Nagel sp. z o.o..
 
Od czterech lat portal wraz partnerami wywodzącymi się z instytucji zajmującymi się bezpieczeństwem pracy w magazynie bada, jak wykorzystywane są nowoczesne technologie, sprzęt oraz organizację pracy poprawiającej jej bezpieczeństwo. Czynimy to w cyklicznym konkursie „Bezpieczna praca w magazynie”, wnikliwa analiza i ocena konkursowych ankiet wyłania „LIDERA BEZPIECZNEJ PRACY W MAGAZYNIE”.
 
Bezpieczeństwo pracy w magazynie to ważny czynnik wpływający na jakość wykonywanych procesów, a nie wszyscy uczestnicy zdają sobie z tego sprawę. Ankieta konkursu, opracowana przez znawców tematyki bezpieczeństwa w magazynie, w istotny sposób wpływa na zwiększenie świadomości oraz poprawy bezpieczeństwa pracy w magazynie. Szczegóły konkursu dostępne na stronie  http://bmlog4.pl/konkurs,24,0.htm
 Patrycja Ratajczak, mecenasi i członkowie Kapituły Konkursu

Na zdjęciu od lewej: Tomasza Chojnacki i Łukasz Perlak Metroplan Polska sp. z o.o., Patrycja Ratajczak Kuehne + Nagel sp. z o.o., Krzysztof Polesiak Camso Polska S.A., dr Andrzej Dąbrowski CIOP PIB, dr Sławomir Halusiak Politechnika Łódzka.

Czwarta edycja konkursu, powiększyła grono  „Liderów bezpiecznej pracy w magazynie”, w dwóch pierwszych tryumfowała  firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. z Łodzi, w trzeciej edycji zwyciężył magazyn firmy Kuehne + Nagel sp. z o.o. w Chorzowie. Magazyn firmy Kuehne + Nagel Sp. z o.o. w Gadkach uzupełnia poczatkującą listę „liderów”.
 
Magazyn Kuehne + Nagel w Gądkach, jest średniej wielkości magazynem, jego powierzchnia liczy 18 000 metrów kwadratowych, towar składowany jest na 9 500 miejscach paletowych, a w magazynie jeździ 37 wózków widłowych. Działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy w magazynie realizowane są przez cały rok, wpisane w program rozwoju firmy wolnej od wypadków i rzeczywiście, tych wypadków w firmie nie ma. Firma wdrożyła szereg narzędzi wykorzystywanych w realizacji założonych celów podnoszących świadomość pracowników w zakresie własnego bezpieczeństwa, a tym samym zmniejszenia liczby wypadków.         
 
Andrzej Szymkiewicz
Foto: Log4.pl
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.