Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn

Nowy członek zarządu

23 marca 2018

2018.03.23 DataConsultJeden z największych producentów systemów do zarządzania logistyką magazynową spółka DataConsult z Krakowa wzmacnia swoje szeregi.

Od marca 2018 roku funkcję Wiceprezesa Zarządu spółki objął Wojciech Salwiński – doświadczony menedżer, który wcześniej był m.in. Dyrektorem Sprzedaży w segmencie MSP w Comarch SA oraz Prezesem Zarządu producenta oprogramowania do zarządzania Streamsoft Sp. z o.o.

„Cieszymy się, że udało nam się sfinalizować umowę z Wojciechem Salwińskim, który wzmocni nasz potencjał sprzedażowy zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym” – mówi Prezes Zarządu spółki DataConsult Ryszard Pytel.

Głównym zadaniem nowego Wiceprezesa będzie przebudowa działu sprzedaży i wsparcie posprzedażowe Klienta, tak aby dopasować się do zmieniającego się rynku, wzmocnienie sprzedaży w dotychczasowym kanale, ale przede wszystkim uruchomienie sprzedaży w kanale partnerskim oraz na rynkach zagranicznych (angielskim i niemieckim).

„Coraz większe wymagania rynkowe oraz agresywnie zmieniające się otoczenie, a przede wszystkim konkurencja, która stawia przed firmami coraz większe wymagania powoduje, że proces logistyczny musi być szybki i ułatwiać prowadzenie biznesu. Nasz produkt jest przede wszystkim dojrzały, ale także elastyczny i konfigurowalny. Plasujemy się w ścisłej czołówce w obszarze produkcji oprogramowania specjalistycznego WMS, ale także doradztwa w obszarze logistyki” – mówi Wojciech Salwiński.

Spółka posiada zrealizowane projekty i doświadczenie za granicą, m.in. w Niemczech. Dostarcza kompletną wiedzę logistyczną i rozwiązuje cele biznesowe z wykorzystaniem systemów informatycznych oraz automatyki. Sztandarowy produkt - rozwiązanie ExpertWMS® - jest dostępne w angielskiej i niemieckiej wersji językowej i na tym firma chce oprzeć swoją ekspansję zagraniczną.

DataConsult powstała w 2005 roku, na dzisiaj zrealizowała ponad 230 projektów WMS, sprzedaje także wyposażanie logistyczne oraz realizuje wdrożenia. Spółka posiada siedzibę w Krakowie.

 

DataConsult

 

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.