Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

SAWO 2018 - kształtowanie kultury bezpieczeństwa

20180227_SAWOInnowacyjne technologie w produkcji oraz rosnąca świadomość zagrożeń sprawiają, że w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w pracy następują systematycznie pozytywne zmiany, zarówno w zakresie wdrażania konkretnych rozwiązań na rzecz poprawy warunków, jak i w sferze kształtowania kultury bezpieczeństwa. Wysokie ryzyko występowania wypadków przy pracy i chorób zawodowych w wielu przedsiębiorstwach czyni tę tematykę stale aktualną. Dlatego inwestowanie w wiedzę,  poprawę bezpieczeństwa i ochronę pracy jest kwestią kluczową dla wielu firm. A targi SAWO 2018 to idealne miejsce do prezentacji dorobku zagranicznych i polskich liderów branży BHP.
 
Targi SAWO to wyjątkowe wydarzenie w naszym kraju, które służy ochronie życia i zdrowia człowieka w środowisku pracy oraz bezpośrednio przyczynia się do wprowadzania w przedsiębiorstwach najnowszych rozwiązań podnoszących jakość pracy i bezpieczeństwa pracujących. Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO to największe tego typu targi branżowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Stanowią ważną platformę biznesowych spotkań i efektywnej wymiany informacji, uzupełnianych także poprzez bogaty program wydarzeń: konferencje, pokazy, panele dyskusyjne. Szeroką ofertę handlową prezentują wiodące na rynku ochrony pracy innowacyjne firmy, inwestujące w swój rozwój i współtworzące aktualne trendy. Do dziś swój udział potwierdziło 210 wystawców, z czego 40% stanowią firmy zagraniczne. Wciąż zgłaszają się nowi uczestnicy, a zainteresowanie targami cały czas rośnie.
 
Dobre praktyki
Kwietniowe wydarzenie dla profesjonalistów z zakresu BHP, pożarnictwa i ratownictwa jest miejscem propagowania dobrych praktyk i prezentacji najnowszych rozwiązań i technologii.  Stale podnoszony poziom targowej oferty, jak i merytorycznych spotkań oraz bliska współpraca z Wystawcami, Partnerami i Patronami dają gwarancję, że tegoroczna edycja targów SAWO będzie obfitować w innowacyjne rozwiązania i stworzy uczestnikom dostęp do najlepszej oferty branżowej na stoiskach wystawców.  
 SAWO_Konferencja COP PIB
Targi SAWO to nie tylko bogata oferta i profesjonalnie przygotowana przestrzeń wystawiennicza. Nieodłączną częścią SAWO są starannie dobrane konferencje, przygotowywane przez instytucje działające w polskim systemie ochrony pracy oraz media branżowe - cieszą  się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających targi. Wysoki poziom merytoryczny wynika z tego, że prelegentami są praktycy na co dzień zajmujący się daną problematyką. Podczas SAWO 2018 zaplanowano konferencje m.in. takich organów i instytucji, jak: Państwowa Inspekcja Pracy, Urząd Dozoru Technicznego, Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, oraz mediów: miesięcznik ATEST – Ochrona Pracy, miesięcznik Promotor BHP, portal Kultura Bezpieczeństwa.
 
Będzie gorąco!
Tegoroczna edycja SAWO obfitować będzie w niezwykle interesujące wydarzenia, które nie dość, że uświetnią program targów, to zadbają również o odpowiednio wysoki poziom emocji u uczestników. Poza konferencjami i pokazami, warto zarezerwować czas na widowiskowe zawody piłki sikawkowej – Hydroball. Dla przedstawicieli sektora strażackiego są planowane szkolenia z zakresu gaszenia pożarów wewnętrznych z wykorzystaniem komory ogniowej na paliwo stałe lub gazowe. Ponadto sporą atrakcję dla odwiedzających kwietniowe targi SAWO stanowić może obecność FireGirls – modelek, które współtworzą i promują  kultowe kalendarze poświęcone  tematyce strażackiej.
 SAWO_aleja ergonomii
Zaufanie i wsparcie branżowych organów i instytucji centralnych oraz państwowych instytutów badawczych i przedstawicieli mediów, przekłada się przede wszystkim na wspólne budowanie bezpieczeństwa osób i mienia w naszym kraju. Efektem dobrej współpracy jest atrakcyjny program rzeczowych konferencji i pokazów dla profesjonalistów, jak również delegowanie ekspertów do sądów konkursowych. Dzięki temu każda kolejna edycja SAWO odwiedzana jest przez coraz szersze grono profesjonalistów: szefów i pracowników służby BHP i ochrony przeciwpożarowej, dystrybutorów i handlowców, przedstawicieli zawodowej i ochotniczej straży pożarnej, pracodawców. Targi SAWO, które odbędą się w dniach 24-26 kwietnia 2018 r.
 
SAWO
Foto: Log4.pl
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.