Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Wyłączny importer wózków LiuGong

LiuGong_wózkek spalinowyAGROMA S.A.jest liczącym się na rynku dystrybutorem maszyn i urządzeń rolniczych. Specjalizuje się w handlu częściami zamiennymi do maszyn rolniczych i ciągników, łożyskami i akcesoriami do pojazdów, paszami, nawozami oraz środkami ochrony roślin. Posiada 33 sklepy firmowe. W lutym 2018 r Agroma sprzedała pierwszy wózek chińskiego producenta wszelkiej maści maszyn Guangxi LiuGong Machinery Co., Ltd. stając się tym samym jedynym i wyłącznym importerem wózków widłowych tej marki.
 
Guangxi LiuGong Machinery Co., Ltd., jest chińską międzynarodową firmą produkującą maszyny budowlane z siedzibą w Liuzhou w Chinach. Jest dziesiątym co do wielkości na świecie producentem  sprzętu budowlanego według udziału w rynku i największym na świecie producentem ładowarek kołowych. W lutym 2012 roku LiuGong przejął hutę Stalowa Wola i rozpoczął produkcję maszyn budowlanych w Polsce.
 
Wbrew rozpowszechnianym kiedyś opiniom dotyczącym jakości wyrobów z dalekiego wschodu LiuGong udowadnia , że potrafi wykonać solidny sprzęt ,  którego używa się na całym świecie w niewyobrażalnie przyzwoitej cenie. Gdy do tego dołożymy gwarancję do aż 3000 motogodzin mamy do dyspozycji idealne rozwiązanie dla polskiego przedsiębiorcy z sektora MŚP.
 
W ofercie polskiego importera znajdziemy w tej chwili czołowe wózki widłowe o udźwigu do 3,5 t w wersji spalinowej (diesel/LPG) oraz elektrycznej. Pełna oferta na stronie importera  www.liugong-forklift.pl/.
 
Redip
Foto: Liugong-forklift
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.