Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W KONKURSIE I KONFERENCJI BEZPIECZEŃSTWA PRACY W MAGAZYNIE

BPwM - LOGO_RGBKonkurs „Bezpieczna praca w magazynie” jest  promocją innowacji technicznych i technologicznych podnoszących bezpieczeństwo użytkowania urządzeń oraz systemów składowania towarów. Wybierany jest "Lider Bezpiecznej Pracy w Magazynie" otrzymuje go firma, która uzyska największą ocenę działań, weryfikowanych przez Kapitułę Konkursu na podstawie ankiety.

W dniu 25 lutego 2019 roku, w Hotelu Kasor w Strykowie, na konferencji poświeconej bezpieczeństwu pracy w magazynie, zostanie wręczona nagroda zwycięzcy. Partnerami merytorycznymi są Państwowa Inspekcja Pracy, Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy, Polskie Stowarzyszenie Techniki Magazynowej. Na konferencji przedstawiciele wymienionych instytucji podsumują miniony rok w kontekście bezpieczeństwa pracy oraz przedstawią plany działania na rok bieżący. 

Zainteresowanym uczestnikom konkursu i konferncji, którzy wyślą niniejsze zgłoszenie, przesłane zostaną informacje szczegółowe.

Nazwa firmy*
Ulica, numer*
Kod pocztowy*
Miejscowość*
Telefon*
Adres e-mail*
Strona WWW
Rodzaj działalności*
Imię i nazwisko*
Stanowisko*
Udział w konkursie*

Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.