Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Baumalog z nowościami na ITM w Poznaniu

Firma Baumalog, produkująca automatyczne systemy magazynowe i transportowe, podczas targów ITM Polska zamierza zaprezentować dwie nowości. Firma informuje o poszerzeniu swojej oferty regałów windowych włoskiej firmy Modula, której jest autoryzowanym dealerem.
 Regał Modula Slim
Gama dostępnych regałów Modula powiększa się o model Slim, który wyróżnia kompaktowy rozmiar i uniwersalność – zajmuje tylko 3 m² powierzchni, może mieć do 7 m wysokości i pomieścić do 25 ton artykułów.
 
Regały automatyczne włoskiego producenta służą głównie do składowania przedmiotów drobnych i lekkich – doskonale sprawdzają się m. in. jako magazyn części zamiennych, narzędzi i komponentów w wielu gałęziach przemysłu. Stosowanie automatycznych regałów windowych to wymierne korzyści m. in. w postaci szybkiego i wygodnego dostępu do składowanych towarów, skrócenia i ułatwienia procesu kompletacji czy zwiększenia powierzchni magazynowej wykorzystując dostępną wysokości hali.
 
Drugą nowością od Baumalog, o której będą mogli porozmawiać wszyscy zainteresowani zwiedzający, będzie komorowy system magazynowy, który firma wprowadza do swojej oferty w odpowiedzi na rynkowe potrzeby przedsiębiorstw, składujących bardzo duże ilości materiałów dłużycowych.
 
System komorowy, umożliwiający magazynowanie tysięcy ton materiałów, składa się z nośnej konstrukcji stalowej wraz z setkami bądź tysiącami ruchomych półek (szuflad) do składowania dłużyc np. profili lub prętów. Pomiędzy strukturą regałów porusza się układnica magazynowa, transportująca żądany materiał, który finalnie jest pobierany lub uzupełniany za pomocą suwnicy lub żurawia.
 
Magazyn komorowy pozwala uporządkować duże ilości materiałów dłużycowych niezbędnych w procesach produkcyjnych przedsiębiorstw, oraz zapewnić szybki, bezpieczny i wygodny dostęp do nich w wielu miejscach hal produkcyjnych.
 
Dodatkowo na targach ITM firma zaprezentuje stację załadunkowo-rozładunkową wraz z półką do składowania blach o wymiarach 3m x 1,5 m, będącą nieodłączną częścią wszystkich automatycznych systemów magazynowania blach – regałów MonoTower i TwinTower oraz systemu składowania z użyciem układnicy magazynowej.
 
Ze wszystkimi zaletami rozwiązań stosowanych przez Baumalog można będzie zapoznać się na stoisku 19 w pawilonie 6.
 
Baumalog
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.