Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Bezpieczeństwo i osobiste interakcje

Projekt „BEZPIECZNA PRACA W MAGAZYNIE”, to cykl wydarzeń mających jeden cel - podnoszenie świadomości i kultury bezpieczeństwa pracy w magazynie. Konkurs jest wydarzeniem otwierającym ten wyjątkowy tercet eventów poświęconych bezpieczeństwu pracy w magazynie. Podnoszenie świadomości operacyjnej oraz bezpieczeństwa w  magazynach, centrach składowych i logistycznych, to bez wątpienia czynniki sprzyjające budowaniu kultury bezpieczeństwa na wysokim poziomie.  
 log4_konferencja_bezpieczna_praca_infografika3
Celem konkursu „LIDER BEZPIECZNEJ PRACY W MAGAZYNIE”, jest podnoszenie jakości i kultury technicznej eksploatacji sprzętu oraz wyposażenia w gospodarce magazynowej i logistyce wewnętrznej, jako istotnego elementu kultury bezpieczeństwa. Ocena stanu kultury technicznej eksploatacji  i jej wpływu na bezpieczeństwo pracy w gospodarce magazynowej i logistyce wewnętrznej. 
 
Organizowana pod tym samym tytułem konferencja odbędzie się 25 lutego br. w Strykowie [PROGRAM], dostarczy wiedzy o poziomie kultury technicznej eksploatacji sprzętu i wyposażenia gospodarki magazynowej i logistyki wewnętrznej. Przedstawi nowości techniczne i technologiczne w używanym sprzęcie i wyposażeniu, zaprezentuje tematy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Uczestnicy konkursu zaprezentują dokonania w dziedzinie bezpieczeństwa pracy i porównanie z osiągnieciami innych rodzajowo i operacyjnie pokrewnych magazynów.
 
   
Koszt uczestnictwa:  699 zł. netto.
 

Ten kod KON6F754 obniża koszty o 15%
link do zakupów
 https://log4.pl/konferencja,58,18462.htm 


W programie konferencji  jest wystąpienie zwycięzcy V edycji konkursu, Jarosław Brzoza Kuehne + Nagel, przedstawi działania jakie na przestrzeni całego roku realizowane są w ramach poprawy bezpieczeństwa pracy w magazynie w Święcicach.
 
O tym dlaczego odpowiednio dobrana opona do wózka widłowego jest gwarancją bezpieczeństwa dla wózka i operatora, opowie Paweł Puczkowski z firmy Camso Polska S.A. mecenata konkursu.  
 
Uczestnicy konkursu przedstawią w swoich wystąpieniach działania jakie realizowali by zwiększyć świadomość bezpiecznej pracy w magazynie. 
 
Nowe uwarunkowania prawne przy eksploatacji wózków jezdniowych, to temat na czasie i zainteresuje wszystkich mających do czynienia z wózkami widłowymi,  opowie o tym  Krzysztof Dębski z Urzędu Dozoru Technicznego.
 
Norma PN-EN 15635 jako dokument mówiący o systemie bezpieczeństwa regałowego, a nie o fizycznej czynności kontroli stanu technicznego. Wyjaśnienia nieporozumień na tle odpowiedzialności różnych podmiotów obecnych przy użytkowaniu regałów podejmie się Tomasz Chojnacki, Polskie Stowarzyszenie Techniki Magazynowej. 
 BPwM_2019-stopka0
Podsumowanie wyników ankietowych konkursu i wręczenie nagrody zwycięzcy VI edycji konkursu „Lider bezpiecznej pracy w magazynie”, to kulminacyjny punkt konferencji, który poprowadzi przewodniczący Kapituły Konkursu  Andrzej Szymkiewicz.
 
Wręczenie statuetki zwycięzcy i jego wystąpienie, podczas którego opowie o działaniach zwiększających świadomość bezpieczeństwa pracy w magazynie, będzie ostatnim akcentem tej wyjątkowej konferencji poświęconej bezpieczeństwu pracy w magazynie. Wyjątkowej, ponieważ bezpieczeństwo pracy nie odnosi się li tylko do miejsca jej wykonywania, to bezpieczeństwo w miejscu pracy ma swoje oddziaływanie na inne jakże ważne osobiste interakcje.   

Pliki do pobrania:

  • Lider Bezpiecznej Pracy w Magazynie - program
    Celem konkursu „LIDER BEZPIECZNEJ PRACY W MAGAZYNIE”, jest podnoszenie jakości i kultury technicznej eksploatacji sprzętu oraz wyposażenia w gospodarce magazynowej i logistyce wewnętrznej, jako istotnego elementu kultury bezpieczeństwa. Ocena stanu kultury technicznej eksploatacji i jej wpływu na bezpieczeństwo pracy w gospodarce magazynowej i logistyce wewnętrznej.
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.