Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Czołowy wózek widłowy MITSUBISHI GRENDIA ES

Instynktowne prowadzenie … Legendarna niezawodność … Niższe koszty eksploatacji każdego dnia, na całym świecie, klienci przekonują się, że mogą polegać na wózkach widłowych Mitsubishi. I że nie dałoby się skonstruować tak wielu wózków bez poszerzenia wiedzy na ich temat.
Dlatego też flagowy model GRENDIA jest doskonale wydajny i posiada cechy zapewniające bezpieczną eksploatację. Nasze doświadczenie można dostrzec w praktycznych rozwiązaniach, które mają rzeczywisty wpływ na sposób, w jaki pracuje operator. Łatwy dostęp do wszystkich elementów wózka, dzięki temu codzienne przeglądy przebiegają szybciej, a koszty serwisowania są o połowę mniejsze.
 Atrybuty bezpieczeństwa Mitsubishi GRENDIA ES
Przede wszystkim GRENDIA został zbudowany tak, aby zapewnić trwałość i minimalizację ryzyka bez żadnych sztuczek. Jego pole widzenia przez silny, sześciorolkowy maszt nie ma sobie równych: o 38% większe niż w niektórych wózkach widłowych, zapewnia widoczność zakończenia wideł oraz ładunku.
 
Stanowiący wyposażenie standardowe, udoskonalony system IPS2 blokuje jazdę i hydraulikę masztu, jeżeli operator wózka widłowego nie znajduje się na swoim miejscu. Istnieje nawet możliwość użycia hasła blokującego wózek, aby zapobiec jego nieuprawnionemu użyciu. Dla większej ochrony, unikalny, inteligentny ogranicznik prędkości – dostępny opcjonalnie – zwiększa bezpieczeństwo i obniża koszty, zapewniając pełną moc podczas pracy na rampach.
 
MITSUBISHI

Linki:

  • Dostawca wózków w Polsce
    Firma Kuhn Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem nowych wózków widłowych Mitsubishi w Polsce. Jako przedstawiciel austriackiego koncernu KUHN GROUP w Polsce, zajmującego się dystrybucją urządzeń przemysłowych od 1974 roku, systematycznie zwiększamy swój udział na rynku polskim.

Pliki do pobrania:

  • Wózki GRENDIA
    Nazwa tej najpopularniejszej serii wózków widłowych GRENDIA wywodzi się od wyrażenia „greendiamond” (zielony diament). Zielony, ponieważ wózki z tej serii charakteryzują się małym zużyciem paliwa, niską emisją spalin i niewielkim zużyciem opon … Diament, ponieważ cechuje je wytrzymałość, wysoka jakość oraz to, że stanowią zawsze rozsądną inwestycję. Nic więc dziwnego, że jest to ulubiony wózek widłowy na całym świecie..
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.