Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Czterokołowe, wózki elektryczne z przeciwwagą serii J2.0XN

Czterokołowe, wózki elektryczne z przeciwwagą serii  J2.0XN, cechuje cicha praca i czyste środowisko, wózki o wiodących w tej klasie zdolnościach manewrowych zapewniają wysokie osiągi oraz małe zużycie energii w szerokim zakresie trudnych zastosowań.

Wózki serii J2.2-3.5XN dostępne są w dwóch konfiguracjach – Advance i Advance+. Obie wersje oferują bardzo efektywne osiągi w zakresie jazdy i podnoszenia, jednocześnie z doskonałą manewrowością i solidnością do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.
 Atrybuty bezpieczeństwa Hyster J2
Nowa oś przednia, z dwoma silnikami jazdy prądu zmiennego - AC oraz oś skrętna zapewniająca zerowy promień skrętu pozwalają na szybsze, ciaśniejsze manewrowanie w korytarzach roboczych. Mokre hamulce oraz mechanizm stabilizacyjny Hystera - HSM dają operatorowi najwyższe poczucie pewności w operacjach transportu wewnętrznego i zwiększają wydajność prazy, ergonomicznie zaprojektowana przestrzeń operatora zapewnia komfortowe i wysoce produktywne miejsce pracy.

HYSTER


Linki:

  • Dostawca wózków w Polsce
    Firma ZEPPELIN POLSKA Sp. z o. o. należy do Grupy Zeppelin GmbH (www.zeppelin.com) stanowiącej obecnie holding pięciu przedsiębiorstw zajmujących się maszynami budowlanymi, wózkami widłowymi i urządzeniami transportu wewnętrznego, wynajmem sprzętu budowlanego i transportowego, urządzeniami dla energetyki oraz silosami i urządzeniami do składowania.
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.