Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Dzień technicznych innowacji

Zestawy transportoweWzorem hamburskiej centrali STILL Polska zorganizował w swojej nowej siedzibie wydarzenie, podczas którego partnerzy biznesowi firmy mieli okazję zapoznać się, również przedpremierowo, z najnowszymi rozwiązaniami w jej ofercie. Głównym tematem były zestawy transportowe, nie zabrakło jednak także i innych produktów.
 
Ciągnięte przez nominowany do nagrody IFOY 2018 wózek OPX ramy „B”, „C” i „E”, troleje, automatyzacyjne usprawnienia obsługi złożonych z nich zestawów, systemy regałowe oraz elektryzujący RX 20 – ze wszystkimi rozwiązaniami goście mogli z bliska zapoznać się na poświęconych poszczególnym tematom stacjach.

Od czasu połączenia kilka lat temu z wyspecjalizowaną w tej dziedzinie firmą LR Intralogistik, zestawy transportowe stają się coraz istotniejszym elementem oferty Grupy STILL. Możliwość wyprodukowania we własnych strukturach ram i trolejów pozwala optymalnie dostosować rozwiązania do konkretnych potrzeb – mówi Michał Stanisławski, Dyrektor Działu Advanced Applications STILL Polska. – Podczas STILL Innovation Day prezentowaliśmy bogatą ofertę rozwiązań produkowanych seryjnie – włącznie z wyróżnionym IFOY 2017 systemem LiftRunner służącym automatycznemu unoszeniu trolejów – jak i przygotowanych na zamówienie wykonań specjalnych – relacjonuje.
 Nagrodzony w IFOY 2018 wózek OPX
Dodatkowo przedpremierowo zaprezentowano aplikację mobilną, prowadzącą operatorów krok po kroku przez proces codziennego przeglądu technicznego wózka. – Upewnienie się przed rozpoczęciem zmiany, że pojazd jest w pełni sprawny, jest kluczowe dla zachowania bezpieczeństwa w magazynie – mówiGrzegorz Kurkowski, specjalista ds. produktu STILL Polska prowadzący zajęcia Akademii Bezpieczeństwa STILL. – Aplikacja działająca w oparciu o QR kody i smartfona nie tylko gwarantuje, że w przeglądzie zawrą się wszystkie wymagane elementy, ale także zapewnia dostęp do danych na temat stanu technicznego wózków z dnia na dzień – tłumaczy ekspert. Dostępny w języku polskim program ma wkrótce dołączyć do katalogu usług STILL Polska.
 
Wojciech Podsiadły
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.