Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

ECH 12 z Li-Ion w standardzie

ECH 12, jeden z nowych paletowych bestsellerów marki STILL, wyróżnia się kompaktową konstrukcją i ponadprzeciętną dostępnością uzyskaną dzięki zastosowaniu w standardzie baterii Li-Ion szybkiego ładowania.
 ECH 12_STILL_łatwy rozładunek
Szerokość całkowita wynosząca zaledwie 560 mm, promień skrętu równy 1390 mm i lekko działający układ kierowniczy – to cechy, dzięki którym wózek STILL ECH 12 sprawdza się w rozładunku, obsłudze placówek o niewielkiej powierzchni oraz generalnie w wąskich korytarzach. Udźwig na poziomie 1 200 kg zapewnia możliwość przewożenia większości standardowych palet. Dzięki przemyślanej konstrukcji i ultranowoczesnej baterii sam wózek waży zaledwie 130 kg (w tym akumulator o masie zaledwie 3,7 kg). Budowa dyszla pozwala natomiast wygodnie prowadzić pojazd jedną ręką.
 
ECH 12 wyposażony jest w szybko ładujący się akumulator litowo-jonowy o pojemności 26 Ah wystarczający średnio na 3 godziny pracy bez przerwy. Zwinny, ergonomiczny i zawsze gotowy do pracy – to podstawowe wyróżniki nowej propozycji STILL Polska. Co więcej, elektryczne wózki paletowe STILL, w tym ECH 12, dostępne są obecnie od ręki w sklepie internetowym firmy.

Wojciech Podsiadły
Foto: STILL

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.