Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Elektroniczne wydanie

Bezpieczeństwo w magazynie, jest tematem, który nie zawsze jest stawiany w hierarchii ważności zgodnie ze swoim statusem. Trzeba przyznać, że jest coraz lepiej w tym zakresie, jednak wielu znawców tematu, a przede wszystkim praktyków uważa, że praca jaką trzeba wykonać, w zakresie poprawy świadomości i kultury bezpieczeństwa w magazynie, jest ogromna. 

Mamy dobre prawo i przepisy, regulujące wiele obszarów pracy w gospodarce magazynowej, jednak to ogniwo w łańcuchu bezpieczeństwa jakim jest czynnik ludzki, nadal  jest słabe i trzeba w tym zakresie permanentnie edukować wszystkich pracowników. To zadanie realizujemy od początku zajmowania się problematyką bezpieczeństwa pracy w magazynie, realizując projekty z tym związane.

Bezpieczny Magazyn - na początku miesięcznik zmienił się w kwartalnik o bezpieczeństwie w magazynie, elktroniczna publikacja dostępna bez ograniczeń. Wykorzystując nowoczesne narzędzia promujemy osiągnięcia nauki i techniki w dziedzinie bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i życia w magazynach, centrach dystrybucji, hurtowniach i innych miejscach gdzie realizowane są prace przeładunkowe towarów. Bezpieczny Magazyn, to otwarte pismo dla wszystkich, którzy związani są z szeroko rozumianym bezpieczeństwem w magazynie. 

BM-2017-kw-1BM-2017-kw-4BM-2018-1


BEZPIECZNY MAGAZYN - zawartość merytoryczna

Bezpieczny mix (publikujemy wiadomości z rynku, dodatki tematyczne poświęcone produktom używanym w magazynie),
Atrybuty bezpieczeństwa ( prezentujemy produkt z oznaczonymi elementami mającymi istotny wpływ na bezpieczeństwo eksploatacji i bezpieczeństwo pracy )
Katalog bezpieczeństwa ( produkty dedykowane bezpieczeństwo i ochronie pracy, wpisujące się w filozofie i profil działania pisma)
Kultura bezpieczeństwa ( prawo pracy, ergonomia, ocena ryzyka zawodowego, zarządzanie bezpieczeństwem, wdrożenia systemowe)
Technologie (innowacje techniczne, bezpieczeństwo bierne i czynne wózków widłowych, bezpieczne ładowanie baterii, rozważania ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin)
Pierwsza pomoc ( udzielanie pierwszej pomocy, apteczka pierwszej pomocy, uregulowania prawne, szkolenia)
Komentarze (komentarze do ustaw i rozporządzeń dotyczących prawa pracy i innych aktów normatywnych, przygotowane przez ekspertów )
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.