Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Elektryczny wózek serii SBV16N

Seria SBV16N charakteryzuje się eleganckim, kompaktowym kształtem oraz wyjątkową zwrotności. Seria ta przeznaczona jest do pracy w najciaśniejszych alejkach i na najmniejszych powierzchniach. Wózki tej serii umożliwiaj precyzyjne i wygodne składowanie towarów do wysokości 5,4 m.

Seria SBVN zawiera modele z podnoszeniem wstępnym, z większym, prześwitem pod podwoziem - ułatwiającym pracę na rampie, a także wersje z szeroko rozstawionymi podporami - umożliwiającymi obsługę palet o różnej szerokości. Dodatkowo, wszystkie modele maja możliwość rozwinięcia większej prędkości do jazdy na większe odległości, umożliwiając operatorowi wybór między trybem obsługi wózka z ziemi a trybem jazdy na wózku.
 Elektryczny wózek serii SBV16N
 1. Hamowanie z odzyskiem energii zapewnia skuteczną kontrolę jazdy, mniejsze zużycie hamulca i możliwość dłuższej pracy.
 2. Mały promień skrętu w połączeniu z kompaktowym podwoziem i doskonałą widocznością gwarantuje wyjątkową zwrotność wózka.
 3. Precyzyjny układ sterowania hydraulicznego z proporcjonalnym podnoszeniem i opuszczaniem we wszystkich modelach gwarantuje bezwstrząsowy ruch masztu i wideł przy obsłudze ładunków.
 4. Rewolucyjna technologia Visionmast zapewnia niespotykany poziom widoczności w przód oraz bardzo dobre parametry podnoszenia.
 5. Duża, szeroka, składana platforma blokuje się w pozycji opuszczonej, ułatwiając wchodzenie i schodzenie z wózka, a po złożeniu – wraz z umieszczonymi na górze wózka, wyściełanymi ochronami bocznymi – zapewnia operatorowi bezpieczeństwo i ergonomię pracy w pozycji stojącej.
 6. Listwy boczne zapewniające stabilną postawę i bezpieczeństwo operatora.
 7. Nowoczesne, proste w obsłudze ramię sterujące, gwarantuje bezpieczeństwo rąk, wygodny dostęp do wszystkich funkcji oraz możliwość precyzyjnej obsługi ładunku – niezależnie czy operator jedzie, czy idzie obok wózka.
 8. Funkcja prędkości pełzania i blokada ramienia kodem są zawarte w standardzie w celu zapewnienia maksymalnej kontroli i bezpieczeństwa.
 9. Stożkowe końcówki wideł ułatwiające bezpieczne wejście/wyjście palety na wprost jak i pod kątem.
 10. Automatyczny hamulec postojowy dla zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwo po odłączeniu zasilania oraz na rampach.
 11. Czytelny wyświetlacz LCD z wszelkimi niezbędnymi informacjami dla prawidłowej operatora oraz komunikatach dotyczących konserwacji.

Zarówno platforma do jazdy jak również ochronne łapy boczne można łatwo złoży w momencie, gdy nie są używane. Po rozłożeniu, platforma i ochrony boczne zapewniają stabilną postawę i bezpieczeństwo operatora. Nowoczesne, proste w obsłudze ramię sterujące gwarantuje bezpieczeństwo rąk, wygodny dostęp do wszystkich funkcji oraz możliwość precyzyjnej obsługi ładunku - niezależnie czy operator jedzie, czy idzie obok wózka. Zastosowanie technologii zmiennoprądowej zapewnia płynną i cichą pracę o odpowiedniej mocy, ograniczając do minimum zużywanie się podzespołów, zaś wysoka wytrzymałość podwozia i masztu gwarantuje długą żywotność wózka, w każdych warunkach.

Kuhn Polska Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki 7
05-152 Czosnów
Telefon/Fax: + 48 22 784 95 34
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.