Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

ELOback2

ELOback2ELOback2 to uniwersalny system bezkolizyjnego cofania, ułatwiający pracę operatorów i zmniejszający ryzyko wypadków podczas manewrów oraz jazdy do tyłu. Jest to system ostrzegawczy, który za pomocą ultradźwięków wykrywa przeszkody znajdujące się z tyłu wózka widłowego i ostrzega operatora o zagrożeniach podczas manewrów cofania.

ELOback2 przystosowany jest do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów magazynowych. Czytelne sygnały optyczne i dźwiękowe – zarówno dla operatora, jak i dla osoby, która może znajdować się z tyłu wózka - zapewniają skuteczną percepcję przestrzeni i wydajną pracę. Opcjonalnie, po wykryciu przeszkody przez system, możliwe jest zaprogramowanie dwóch akcji pojazdu, takich jak redukcja prędkości czy hamowanie. ELOback2 ma konstrukcję modułową i może zostać zainstalowany na wózkach widłowych dowolnego typu i różnych producentów. Dodatkowo system ten może być połączony z czujnikiem wysokości podnoszenia wideł i ostrzegać operatora o jeździe z uniesionym ładunkiem, a nawet redukować prędkość jazdy wózka w takiej sytuacji.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.