Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn

STILL Polska Sp. z o.o.

Opis działalności

STILL jest wiodącym dostawcą inteligentnego sterowania logistyki wewnętrznej. Firma znana jest na całym świecie z konstruowania i produkcji wysokiej jakości urządzeń do transportu poziomego z napędem elektrycznym, Diesla i gazowym - i to już od ponad 90 lat!

Kontakt

STILL Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 11 Żerniki
62-023 Gądki
+48 61 66 86 100
+48 61 66 86 18
http://www.still.pl/
info@still.pl

STILL jest wiodącym dostawcą inteligentnego sterowania logistyki wewnętrznej. Firma znana jest na całym świecie z konstruowania i produkcji wysokiej jakości urządzeń do transportu poziomego z napędem elektrycznym, Diesla i gazowym - i to już od ponad 90 lat! Jednym z powodów jest fakt, ze w przypadku wszystkich wózków i urządzeń przykładamy szczególną wagę do właściwości ułatwiających pracę.

W naszej stałej ofercie znajdują się nowe i używane:

  • wózki czołowe z napędem spalinowym lub elektrycznym,
  • wózki z zakresu techniki magazynowej (w tym komisjonujące)
  • wózki platformowe i ciągniki
  • wózki do zastosowań specjalnych, np. pracy w chłodni,
  • systemy regałowe.

Nasze zaangażowanie i odpowiedzialność nie kończy się jednak wraz z dostawą wózków - dzięki wzorcowej strategii serwisowej troszczymy sie o pełną gotowość do eksploatacji przez cały okres użytkowania pojazdów. Nasza gęsta sieć serwisowa jest najlepszym gwarantem szybkiego dojazdu i krótkiego czasu reakcji.

STILL Polska oferuje również szereg innowacyjnych rozwiązań, jak np. wózki z napędem hybrydowym, system optymalizujący zużycie energii Blue-Q czy usługę STILL Report – internetowe narzędzie pozwalające na pełną i przejrzystą kontrolę floty z dowolnego miejsca, oraz systemy regałowe.

Nasi pracownicy pomagają w wyborze nie tylko samego wózka widłowego ale także dogodnego sposobu finansowania. Bogata oferta zawiera m.in. leasing oraz wynajem krótko- i długoterminowy. Nasze relacje z klientem opieramy na profesjonalizmie i przejrzystości działań, dzięki czemu obie strony odnoszą korzyści i satysfakcję ze współpracy.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.