Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn

Exide Technologies S.A.

Opis działalności

Firma GNB Industrial Power jest uznanym i sprawdzonym na całym świecie dostawcą w zakresie akumulacji energii elektrycznej do zasilania wózków widłowych, pojazdów drogowych, ciągników i innych pojazdów o wysokim zapotrzebowaniu energetycznym.

Kontakt

Exide Technologies S.A.
ul. Gdyńska 31/33
61-016 Poznań
+48 61 878 64 08
+48 61 878 62 99
http://www.exide.com/pl/pl/product-solutions/motive-power.aspx
poland@eu.exide.com
Firma GNB Industrial Power jest uznanym i sprawdzonym na całym świecie dostawcą w zakresie akumulacji energii elektrycznej do zasilania wózków widłowych , pojazdów drogowych, ciągników i innych pojazdów o wysokim zapotrzebowaniu energetycznym.

 
Nieważne, w którym miejscu w Europie się znajdujesz, firma GNB Industrial Power oferuje Ci idealne rozwiązania systemowe.
 
Exide Technologies S.A.  w ponad 80 krajach oferuje produkty i usługi spełniające ogólnoświatowe potrzeby związane z magazynowaniem energii w sektorze transportu i przemysłu. 120 lat obecności na rynku owocuje posiadaniem niezbędnego doświadczenia, zaawansowaną technologią oraz możliwościami rozwoju i wiedzą, pozwalającą dostarczać rozwiązania dostosowane do różnych wymagań związanych z magazynowaniem energii.
 
Akumulatory przemysłowe dla sprzętu załadowczo-wyładowczego, a także pojazdów elektrycznych.
Akumulatory i prostowniki GNB charakteryzują się dużą różnorodnością technologiczną, by spełnić stawiane przed nimi wymagania i redukować koszty. Zespoły serwisowe GNB zapewniają szeroki zakres standardowych i indywidualnych usług, które spełniają Twoje potrzeby serwisowe
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.