Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn

Metroplan Polska Sp. z o.o.

Opis działalności

Metroplan, jako wiodąca firma doradztwa techniczno-projektowego, wdraża kompleksowe i interdyscyplinarne rozwiązania z zakresu logistyki, produkcji oraz planowania i projektowania fabryk i magazynów. Firma powstała w 1976 roku w Zurychu, od 1999 r. Metroplan Polska działa we Wrocławiu, jako oddział Metroplan Group z siedzibą w Hamburgu.

Kontakt

Metroplan Polska Sp. z o.o.
ul. Skarbowców 23a, Bud. A1
53-025 Wrocław
+48 71 786 41 12; 602 133 818
www.metroplan.pl
metroplan@metroplan.com.pl
Metroplan opracowuje całościowe rozwiązania dla zakładów produkcyjnych i centrów logistycznych. Obszary działalności to doradztwo, planowanie koncepcyjne i szczegółowe, zarządzanie realizacją oraz zwiększanie wydajności po uruchomieniu działalności. Firma łączy pod jednym dachem wszystkie niezbędne dyscypliny (Architekturę, Logistykę i Produkcję), oraz kompleksowo wspiera klientów na wszystkich etapach projektu, aż do jego pomyślnej finalizacji.

Planuje i buduje fabryki. Optymalizuje magazyny. Modernizuje procesy. Zapewnia klientom bezproblemową i bezpieczną pracę ich przedsiębiorstw - niezawodnie i z sukcesem. Jako ekspert consultingu inżynieryjnego wdraża kompleksowe rozwiązania dla klientów z różnorodnych dziedzin przemysłu.

Szeroki zakres kompetencji obejmuje selekcję optymalnej lokalizacji, studia wykonalności, projektowanie obiektów, organizowanie przetargów, zarządzanie budową, podnoszenie wydajności produkcji i magazynowania oraz modernizację istniejących systemów.

Od czterech dekad realizuje projekty na całym świecie.
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.