Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn

SEKA S.A.

Opis działalności

SEKA S.A. od 1988 wspiera swoich klientów w kluczowych dla nich obszarach. Posiada ponad 1317 stałych umów z firmami zatrudniającymi łącznie ponad 300 000 pracowników. Od początku swojej działalności przeszkoliła ponad 2 000 000 osób.

Kontakt

SEKA S.A.
ul. Paca 37
04-386 Warszawa
22 22 88 888
https://www.seka.pl/?utm_source=BezpiecznyMagazyn
seka@seka.pl
SEKA S.A. od 1988 wspiera swoich klientów w kluczowych dla nich obszarach. Posiada ponad 1317 stałych umów z firmami zatrudniającymi łącznie ponad 300 000 pracowników. Od początku swojej działalności  przeszkoliła ponad 2 000 000 osób.
 
Firma SEKA tworzy zespół, który od 1988 roku prowadzi nadzór (outsourcing BHP), szkolenia i doradztwo z zakresu prawa pracy współpracując z polskimi i zagranicznymi firmami z różnych sektorów gospodarki oraz instytucjami rządowymi i publicznymi. Zapewnia nadzór nad warunkami pracy, ochroną PPOŻ. i ochroną środowiska, doradztwo i wsparcie z zakresu prawa pracy. Także: outsourcing kadrowo-płacowy oraz szkoleń, fachowe doradztwo w zakresie pozyskiwania i realizacji projektów dofinansowanych ze środków unijnych i zarządzanie bezpieczeństwem.
 
Klienci cenią SEKA S.A. przede wszystkim za bogate doświadczenie i wysoce wykwalifikowaną kadrę, umiejętność znajdowania skutecznych rozwiązań, wysoką jakość szkoleń oraz wsparcie w pozyskaniu środków unijnych, profesjonalizm i szybkość w działaniu.
 
SEKA S.A. działa przez: centralę i 19 oddziałów terenowych, kilkudziesięciu rezydentów, ponad 260 inspektorów BHP i specjalistów ochrony PPOŻ., ponad 400 trenerów i wykładowców. Po więcej informacji i bezpośredni kontakt w sprawie kompleksowego zapewnienia bezpieczeństwa zapraszamy na www.seka.pl
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.