Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

HOPPECKE: infrastrukturalny rozwój

Nazwa HOPPECKE jest synonimem wysokiej jakości produktów do ładowania, magazynowania i dostarczania energii dla przemysłu. To firma z ogromnymi kompetencjami i doświadczeniem  sięgającym  ponad 90 lat działalności w tworzeniu wielu nowatorskich rozwiązań zmieniających rynek. HOPPECKE z siedzibą i produkcją w Brilon w Niemczech oraz siecią serwisową na całym świecie jest liczącym się graczem na światowym rynku.
 Nowa siedziba Hoppecke Baterie Polska
W Polsce firma jest obecna od ponad 25 lat,  dostarczając na rynek wysokiej jakości produkty i tworząc sieć dostaw oraz serwisu. HOPPECKE Baterie Polska Sp. z o.o. ma siedzibę główną w Żernikach k/Poznania, na powierzchni około 1800 m2 dysponuje biurami, magazynem oraz pomieszczeniami do serwisowania baterii trakcyjnych. Firma posiada oddziały handlowe w Warszawie i Katowicach, a oddziały serwisowe w  Łodzi, Wrocławiu i Warszawie, to nie jest jeszcze ostatnie słowo w budowaniu struktur sprzedażowo-serwisowych.
 
W filozofii działania firmy zawsze na pierwszym miejscu jest klient, który ze swoimi potrzebami i problemami do rozwiązania, zmusza do działania i rozwoju. Systematycznie powiększany potencjał technicznej obsługi klientów, zapewnia wysoki poziom satysfakcji klientów.
 
Dynamicznie rozwijająca się firma, oferująca szeroki zakres rozwiązań „z jednej ręki”, by zaspokoić coraz większe potrzeby rynku, zdecydowała się na kolejny krok w rozwoju, budując nową siedzibę firmy w miejscowości Śródka, tuż obok autostradowego węzła Poznań Wschód na A2. Budynek produkcyjno- magazynowy z częścią biurową o kubaturze  ponad 42 tys. m3, którego planowane oddanie przewidziano na I kwartał 2020r, zapewni optymalne warunki do rozwoju firmy.
 
HOPPECKE Baterie Polska systematycznie zwiększa potencjał obsługi rosnącego rynku baterii i prostowników, zatrudnia ponad siedemdziesiąt osób, inwestując w nowoczesne technologie i rozwiązania. Relacje z klientami buduje na kompetencjach i zaufaniu w jakości nowoczesnych rozwiązań technicznych oferowanych produktów. Nowa inwestycja zaspokoi bieżące potrzeby rozwoju organizacyjnego, technicznego i technologicznego, jest częścią długofalowego planu rozwoju firmy w Polsce, odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku magazynowanej energii.
       
Redip
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.