Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

I_Site system do zarządzania flotą

I_Site-Foto-glowne
Współczesny rynek Logistyczny obfituje w liczne rozwiązania telematyczne oferujące Klientom różnorodne narzędzia do zarządzania flotą. Ta tendencja do spojenia całości procesów logistycznych w jedną całość przełożyła się również na transport wewnętrzny. Transport wewnętrzny jest bowiem jednym z pierwszych etapów w całym ciągu zdarzeń wpływających na zwiększenie wydajności przewozów i lepszego planowania.
 
 Jednym z najbardziej zaawansowanych i specjalistycznych rozwiązań będących częścią do zarządzania w transporcie wewnętrznym jest system I_Site stworzony przez Toyota Material Handling. Jest to nowoczesne narzędzie dedykowane do zarządzania flotą pojazdów i wózków widłowych marki Toyota i BT.

 
System zarządzania flotą  I_Site zwiększa wykorzystanie zarówno wózków widłowych jak i wykorzystanie ich przez operatorów. Wzrasta efektywność ekonomiczna poprzez odpowiednie rozmieszczenie floty wózków i operatorów. Zwiększa się  bezpieczeństwo ruchu w magazynie. Zmniejszają się koszty eksploatacji i napraw serwisowych, a zwiększa się dbałości o środowisko naturalne.

I_Site potrafi zarządzać wieloma lokalizacjami w obrębie tej samej firmy. Z pozycji aplikacji internetowej Klient ma dostęp do wielu aplikacji i raportów. Oczywiście większość informacji można wyeksportować w postaci tabeli Excel więc możliwości obróbki i interpretacji danych stają się wręcz nieograniczone!
 
Dane techniczne:
W podstawowej konfiguracji jest to jednostka centralna (DHU2) oraz czujnik wstrząsów,  pozwalają na gromadzenie znacznej ilości danych pobieranych najczęściej z sieci CAN wózka. Jednostka DHU2 zbiera informacje min. o czasach pracy wózka, czasie jazdy i pracy podzespołów hydraulicznych.
Czytnik kart magnetycznychDHU2 i czujnik uderzeń
Dzięki pełnej integracji z wózkiem pobiera i aktualizuje motogodziny, kontroluje logowanie i wylogowanie się uprawnionych operatorów, monitoruje błędy wózka oraz przy bateriach Li-Ion. Czujnik rejestrowanych uderzeń pozwala  przeanalizować wiele zdarzeń i ustalić ich przebieg. Kod dostępu zapewnia regulowany dostęp do wózka, a czytnik kart daje gwarancję korzystania uprawnionych osób. Lista Kontrolna, to lista czynności jakie operator musi wykonać, aby móc pracować na wózku.
Ekran startowy
Ekran startowy to tzw. inteligentne kafelki które możemy dowolnie definiować, a informują o podstawowych parametrach pracy.
 
 
Dane adresowe:
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
ul. Potockiego 1A, 96-313 Jaktorów
Tel. 22 753 20 00, Info: 801 366 900
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.