Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Jedno rozwiązanie do wielu zastosowań

Mawia się, że jak „coś jest do wszystkiego, jest do niczego”. Nowoczesne oświetleniowe rozwiązania modułowe dowodzą, że może być inaczej. Seria opraw liniowych E-Line Next LED pozwala w jednym profilu nośnym zamontować zróżnicowane układy optyczne i - jeśli zajdzie potrzeba - wymieniać je na inne.
 E-Line_Next_LED_w_przemysle_Fot
Dzięki dużej różnorodności modułów tworzących serie E-Line Next LED, z użyciem kompatybilnych z linią rozwiązań można oświetlać całe kompleksy hal. Nowoczesna technologia z wysokimi pakietami strumienia świetlnego pozwala minimalizować liczbę punktów świetlnych, przyspieszając montaż i usprawniając serwis. Co więcej, dzięki zastosowaniu sprężyn zatrzaskowych, w razie potrzeby można łatwo modyfikować rozmieszczenie opraw i dostosowywać je do bieżącego przebiegu procesów oraz organizacji transportu wewnętrznego.
 
Seria TRILUX E-Line LED obejmuje modele z 15 układami optycznymi i 27 poziomami strumienia świetlnego: od 2 do 20 tys. lm (od 2 do 10 tys. lm co 500, a od 10 do 20 tys. co 1000 lm), skutecznością świetlną do 190 lm/W i wskaźnikiem oddawania barw od 80 do 90. Moduły dostępne są w trzech długościach (750, 1500, 2250 mm) i w dwóch sposobach doprowadzenia zasilania – z 11 lub 14 żyłami. Dzięki temu instalacja może być wykorzystywana nie tylko w celach oświetleniowych, ale także jako źródło energii dla czujników natężenia światła i obecności oraz nadajników w śledzeniu przepływu materiałów.
 
Może także zostać zintegrowana z modułem oświetlenia awaryjnego. Rozwiązanie w wersji Active jest kompatybilne z systemami Human Centric Lighting.
 
Wojciech Podsiadły
Foto: Trilux
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.