Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

KABAT Tyre członkiem PZPO

16 czerwca 2020
Do Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego w dniu 5 czerwca 2020 roku, dołączyła firma Kabat Tyre – producent opon rolniczych i pełnych oraz m.in. dętek, ochraniaczy i zaworów. Jej prezes Andrzej Kabat objął funkcję Członka Zarządu Związku. W PZPO zrzeszonych jest teraz 12 największych producentów opon, dysponujących 6 fabrykami w Polsce i zatrudniających ponad 11 tys. pracowników w produkcji i spółkach handlowych.
 Kabat_logo
– Serdecznie witamy Kabat Tyres w Związku – to kolejna firma, która dzieli nasze wartości i jest zaangażowana w wypełnianie naszej misji reprezentowania branży oponiarskiej w Polsce. Prezes Andrzej Kabat ze swoim kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży jest ważnym wsparciem dla Zarządu w tym trudnym dla przemysłu okresie – wskazuje Piotr Sarnecki, dyrektor generalny Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego.

PZPO

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.