Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Mecenat konkursu

Mecenat konkursu

Patronat nad konkursem „Bezpieczna praca w magazynie”  przyjmując zaszczytne miano mecenatu  nad konkursem, mogą objąć firmy, które działają w branży logistycznej od wielu lat, znają jej problemy dotyczące bezpieczeństwa pracy. Firmy które swoimi  działaniami przyczyniają się w sposób pośredni i bezpośredni, na poprawę bezpieczeństwa pracy w magazynie.  W codziennej współpracy z firmami mają do czynienia z firmami które zasługują na miano „LIDERA BEZPIECZNEJ PRACY W MAGAZYNIE”.


Logo_Camso_Horiz_RGBFirma Camso Polska S.A. będąca oddziałem Camso z siedzibą w Kanadzie objęła mecenatem IV edycję konkursu  „Bezpieczna praca w magazynie” . Od pierszej edycji konkursu firma patronuje temu wyjątkowemu wydarzeniu, wiedząc jak ważne jest bezpieczeństwo w magazynie.

Firma oferuje pełną gamę opon pneumatycznych, superelastycznych i opasek amortyzujących do wózków widłowych i urządzeń transportu wewnętrznego, opony i gąsienice gumowe do maszyn budowlanych i drogowych. 

Dodatkowo świadczy usługi w zakresie produkcji felg na indywidualne zamówienie do wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz wypełniania opon pneumatycznych elastomerem. Oferuje również usługi serwisowe w zakresie montażu opon pełnych na felgi o średnicy od 8” do 33”.


Metroplan_logoMetroplan opracowuje całościowe rozwiązania dla zakładów produkcyjnych i centrów logistycznych. Obszary działalności to doradztwo, planowanie koncepcyjne i szczegółowe, zarządzanie realizacją oraz zwiększanie wydajności po uruchomieniu działalności. Firma łączy pod jednym dachem wszystkie niezbędne dyscypliny (Architekturę, Logistykę i Produkcję), oraz kompleksowo wspiera klientów na wszystkich etapach projektu, aż do jego pomyślnej finalizacji.

Planuje i buduje fabryki. Optymalizuje magazyny. Modernizuje procesy. Zapewnia klientom bezproblemową i bezpieczną pracę ich przedsiębiorstw - niezawodnie i z sukcesem. Jako ekspert consultingu inżynieryjnego wdraża kompleksowe rozwiązania dla klientów z różnorodnych dziedzin przemysłu.

Szeroki zakres kompetencji obejmuje selekcję optymalnej lokalizacji, studia wykonalności, projektowanie obiektów, organizowanie przetargów, zarządzanie budową, podnoszenie wydajności produkcji i magazynowania oraz modernizację istniejących systemów. Od czterech dekad realizuje projekty na całym świecie.

Linki:

  • Camso Polska mecenas IV edycji konkursu
    Camso Polska S.A. jest oddziałem Camso z siedzibą w Kanadzie. Firma działa w Polsce od 1997r. oferując pełną gamę opon pneumatycznych, superelastycznych i opasek amortyzujących do wózków widłowych i urządzeń transportu wewnętrznego, a także opony i gąsienice gumowe do maszyn budowlanych i drogowych.
  • Metroplan Polska mecenas IV konkursu
    Metroplan, jako wiodąca firma doradztwa techniczno-projektowego, wdraża kompleksowe i interdyscyplinarne rozwiązania z zakresu logistyki, produkcji oraz planowania i projektowania fabryk i magazynów. Firma powstała w 1976 roku w Zurychu, od 1999 r. Metroplan Polska działa we Wrocławiu, jako oddział Metroplan Group z siedzibą w Hamburgu.
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.