Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Metodologia

Kapituła konkursu  ustaliła sposób oceny i wyboru „LIDERA BEZPIECZNEJ PRACY W MAGAZYNIE”. Podstawą oceny i wyboru zwycięzcy konkursu są ankiety wymienionych w regulaminie konkursu obszarów badawczych - "Bezpieczna praca", "Bezpieczne składowanie" i "Bezpieczna flota". 

Pytania dotyczą wymienionych obszarów-kategorii związanych z działalnością firmy, gdzie realizowane są procesy składowania i dystrybucji towarów. Analizie poddane zostaną odpowiedzi dotyczące,  danych informacyjnych o firmie i obiektach, wymagań ogólnych obiektu magazynowego, organizacji transportu i dróg komunikacyjnych, systemów ochronnych i alarmowych, wózków widłowych i sprzętu transportowego, regałów magazynowych oraz organizacji pracy, szkolenia BHP i pierwszej pomocy.
 
Ankiety zawierają pytania zamknięte, na które respondenci udzielają odpowiedzi tak lub nie oraz pytania otwarte gdzie respondenci odpowiedzi musza uzasadnić opisowo – można dołączyć dokumentację zdjęciową i inną potwierdzająca opisane treści.
 
Uczestnicy konkursu mają do wypełnienia ankiety:
  • Bezpieczna Praca w Magazynie – ankieta zawiera 52 pytania z czego 36 pytań to pytania zamknięte, a 16 pytań, to pytania otwarte, łącznie maksymalna liczba punktów to 116,
  • Bezpieczna Flota – ankieta zawiera 18 pytań z czego 13 pytań to pytania zamknięte, a 5 pytań, to pytania otwarte,  łącznie maksymalna liczba punktów to 38,
  • Bezpieczne Składowanie – ankieta zawiera 16 pytań z czego 9 pytań to pytania zamknięte, a 7 pytań, to pytania otwarte, łącznie maksymalna liczba punktów to 44.
 
Punktacja w pytaniach zamkniętych jest zero jedynkowa, czyli za odpowiedź na TAK  -  1 pkt, za odpowiedź na NIE - 0 pkt, w pytaniach otwartych odpowiedzi punktowane są od 1 do 5 pkt.
 
Suma punktów zdobytych w poszczególnych obszarach ankietowych oraz za uzyskane miejsca od 1 do 3 w kategoriach, wyłoni zwycięzcę konkursu któremu nadany zostanie tytuł "LIDERA BEZPIECZNEJ PRACY W MAGAZYNIE". W sytuacji jednakowej ilości punktów uzyskanych przez uczestników, o wyłonieniu zwycięzcy decyduje głosowanie członków Kapituły Konkursu.
 
Badanie ankietowe przeprowadzone będą w terminie 16 do 31 stycznia 2021 roku, wśród uczestników, którzy wypełnią ankietę, po uprzednim wysłaniu zgłoszenia, deklarując uczestnictwo w konkursie.
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.