Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Metodologia

Kapituła konkursu „BEZPIECZNA PRACA W MAGAZYNIE” złożona ze specjalistów reprezentujących uznane jednostki naukowo-badawcze, a także instytucje dla których bezpieczeństwo eksploatacji sprzętu i wyposażenia magazynu, jest ważnym elementem ich działalności, ustaliła sposób oceny i wyboru „LIDERA BEZPIECZNEJ PRACY W MAGAZYNIE”.

Podstawą oceny i wyboru „LIDERA BEZPIECZNEJ PRACY W MAGAZYNIE”  jest ankieta zawierająca 59 pytań, z których 46 – to pytania zamknięte, a 13 – to pytania otwarte. Pytania dotyczą obszarów związanych z działalnością firmy, gdzie realizowane są procesy składowania i dystrybucji towarów. Analizie poddane zostaną odpowiedzi dotyczące,  danych informacyjnych o firmie i obiektach, wymagań ogólnych obiektu magazynowego, organizacji transportu i dróg komunikacyjnych, systemów ochronnych i alarmowych, wózków widłowych i sprzętu transportowego, regałów magazynowych oraz organizacji pracy, szkolenia BHP i pierwszej pomocy.
 
Na pytania zamknięte respondenci udzielają odpowiedzi tak lub nie, natomiast w pytaniach otwartych respondenci, twierdzące odpowiedzi musza uzasadnić opisowo –dopuszcza się dokumentację zdjęciową i inna potwierdzająca opisane treści.
Punktacja w pytaniach zamkniętych jest zero jedynkowa, czyli za odpowiedź na TAK  -  1 pkt, za odpowiedź na NIE - 0 pkt, w pytaniach otwartych odpowiedzi punktowane są od 1 do 5 pkt.

Maksymalna ilość punktów jaką można uzyskać wynosi  111, z czego 46 punktów za pytania zamknięte, a 65 punktów za pytania otwarte.  Suma punktów decyduje o zajętym miejscu, zdobywca największej ilości punktów  otrzyma tytuł „LIDERA BEZPIECZNEJ PRACY W MAGAZYNIE” W sytuacji jednakowej ilości punktów uzyskanych przez uczestników, o wyłonieniu zwycięzcy decyduje głosowanie członków Kapituły Konkursu.

Ankieta przeprowadzona jest w terminie 16 do 31 stycznia 2019 roku, wśród uczestników, którzy wypełnią ankietę, po uprzednim wysłaniu zgłoszenia, deklarując uczestnictwo w konkursie.

Realizator projektu
Andrzej Szymkiewicz
Tel. 502 604 234
Portal Log4.pl,  ul. Szarych Szeregów 27/28, 60-462 Poznań 
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.