Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Mistrz F1 ambasadorem marki Jungheinrich

08 listopada 2021
Firma Jungheinrich i Nico Rosberg są wspólnie zaangażowani w elektromobilność i zrównoważony rozwój. Mistrz świata F1 z 2016 roku będzie reprezentował wiodącego dostawcę rozwiązań intralogistycznych jako ambasador marki.
 Zdjęcie Tom Ziora_Nico Rosberg
Nico Rosberg jest nie tylko ikoną sportów motorowych, ale także jako inwestor i wizjoner podziela pasję Jungheinrich do zrównoważonych technologii i ochrony klimatu, mówi dr. Lars Brzoska, Prezes Zarządu Jungheinrich AG. Były kierowca wyścigowy Formuły 1 jest współzałożycielem Greentech Festival, globalnej platformy dedykowanej technologiom przyszłości w dziedzinie mobilności, żywienia, rolnictwa, finansów, fashion i energii. Od czasu wycofania się z F1 Rosberg jest orędownikiem elektromobilności i zrównoważonej przedsiębiorczości.
 
 „Potrzebujemy nowych wizji i inteligentnych technologii dla naszej planety. Oznacza to, że musimy przyspieszyć elektryfikację i dekarbonizację we wszystkich obszarach naszej gospodarki - zwłaszcza w zakresie mobilności ”- powiedział Rosberg. „Aby dalej promować e‑mobilność, biorę udział w wyścigu razem z Jungheinrich”.
 
Firma Jungheinrich od początku swojego istnienia stawia na elektromobilność. Jest pionierem w zakresie innowacyjnej technologii litowo-jonowej. Dokładnie dziesięć lat temu jako pierwsza na świecie wprowadziła do seryjnej produkcji wózek widłowy z akumulatorem litowo-jonowym.
Pragniemy tworzyć trwałe wartości – Jungheinrich i Nico Rosberg podzielają ten cel” – wyjaśnia dr. Brzoska. „Chcemy wspólnie rozwijać pomysły i pracować nad konkretnymi rozwiązaniami z zakresu elektryfikacji, efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju, aby pokazać, co jest możliwe w magazynie przyszłości. Wraz z naszym nowym ambasadorem marki, Nico Rosbergiem, stawiamy to zobowiązanie wobec klientów i opinii publicznej jeszcze bardziej w centrum naszych działań.

Jungheinrich
Foto: Tom Ziora 
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.