Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Mocny zespół na nowe wyzwania

07 maja 2019
Z dniem 1 stycznia 2019 r. w Clark Europe GmbH z siedzibą w Duisburgu w Niemczech nastąpiła reorganizacja zespołu zarządzającego w segmencie działalności operacyjnej oraz sprzedaży i marketingu. Ten ruch był konieczny, aby zapewnić właściwy rozwój, a w szczególności ustawić kurs dla planowanej produkcji montażowej w Duisburgu.
CLARK_New Management
Nowy Management Clark Europe GmbH: na zdjęciu od lewej Stefan Budweit, Director Sales & Marketing, Andreas Krause, COO, Rolf Eiten President & CEO, Markus Jöckel, Director Parts Sales & Truck Admin and Klaus Krentscher, Director Technical Support

Rolf Eiten, prezes i dyrektor generalny Clark Europe, przekazał zarządzanie działalnością operacyjną Andreasowi Krause, aby móc lepiej skoncentrować się na strategicznym rozwoju biznesu w przyszłości. Jako nowy dyrektor operacyjny (Chief Operating Officer) będzie w przyszłości odpowiedzialny za części zamienne, przetwarzanie zamówień, wsparcie techniczne, IT, europejskie centrum rozwoju i logistykę w europejskiej centrali. Krause współpracuje z Clark Europe od 2008 r., A ostatnio pełnił funkcję dyrektora technicznego. Andreas Krause ze swojej strony przekazuje pałeczkę Klausowi Krentscherowi, który wcześniej pracował jako menedżer w dziale badawczo-rozwojowym i odegrał kluczową rolę w rozwoju nowej serii Clark S-Series. W przyszłości  za dział marketingu będzie odpowiedzialny Stefan Budweit, który następnie będzie odpowiedzialny za wszystkie działania sprzedażowe jako dyrektor sprzedaży i marketingu.
 
Do planowanej produkcji montażowej utworzono stanowisko Dyrektora Logistyki. Karl Hielscher, poprzednio odpowiedzialny za gwarancję i obsługę w Clark, przejmie ten obszar odpowiedzialności. Do przyszłych zadań Hielschera należeć będzie nie tylko cała logistyka wewnętrzna, w tym dostawa części do przyszłej linii produkcyjnej, ale także warsztat, magazyn części zamiennych i obsługa klienta w zakresie sprzedaży bezpośredniej, które Clark utworzył w Duisburgu w ubiegłym roku. Hielscher przejął dział magazynów części zamiennych od Markusa Jöckela, byłego dyrektora działu części i dystrybucji jest teraz odpowiedzialny za sprzedaż i przetwarzanie zamówień części zamiennych, jak również za zakupy. Jako dyrektor ds. Sprzedaży części i administrator wózków widłowych, Jöckel jest również odpowiedzialny za dział przetwarzania zamówień w Clark Industrial Trucks.
 
„Dzięki nowemu strategicznemu pozycjonowaniu naszego zespołu zarządzającego chcemy optymalnie pozycjonować się na przyszłe wyzwania na rynku, abyśmy mogli lepiej sprostać wymaganiom naszych klientów”, wyjaśnia Rolf Eiten, który nadal jest bezpośrednio odpowiedzialny za sprzedaż i finanse.
 
Clark
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.