Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Modułowy wynajem magazynu

06 lipca 2020
Mały moduł magazynowy w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska i obszerny magazyn z przeznaczeniem na chłodnię. Obiekt o dużej elastyczności w zakresie ekspansji i budynek wyposażony w nowoczesne rozwiązania technologiczne zmniejszające zużycie energii elektrycznej. Niezależnie jakiego rozwiązania szuka klient, znajdzie je w bezpiecznych i funkcjonalnych centrach logistycznych Prologis we Wrocławiu.
 Prologis Park Wrocław III
Naszym klientom oddajemy do dyspozycji nie tylko nowoczesne powierzchni magazynowe w doskonałej lokalizacji, ale także zespół zarządców nieruchomości, którzy zapewniają najlepsze wsparcie w codziennych operacjach. Nasi klienci mogą ponadto korzystać z szerokiej gamy usług i udogodnień dostępnych w parkach – od systemu smart meteringu zapewniającego zdalne zarządzanie mediami w budynku, po zielone tereny rekreacyjne, gdzie mogą zrelaksować się ich pracownicy. Te kompleksowe rozwiązania i różnorodną ofertę doceniają nasi klienci, którzy chętnie zostają z nami na lata.
 
„Każde przedłużenie umowy i każdy nowy kontrakt to dla nas dowód, że szeroki zakres usług i partnerskie podejście sprawdza się w oczach naszych klientów. To ogromna satysfakcja, gdy klienci spośród wielu ofert wybierają właśnie naszą” - podkreśliła Magdalena Kostjan, Senior Leasing Manager Prologis.

Nowe kontrakty obejmują:
  • 16 300 metrów kwadratowych w Prologis Park Wrocław V z Katoen Natie -globalnym operatorem logistycznym. W transakcji pośredniczył Cushman & Wakefield;
  • 7 200 metrów kwadratowych w Prologis Park Wrocław IV dla właściciela międzynarodowej sieci dyskontów spożywczych;
  • 7 000 metrów kwadratowych w Prologis Park Wrocław III z Grupą Deichmann - największą firmą obuwniczą w Europie. W transakcji pośredniczyła agencja Colliers International;
  • 3 000 metrów kwadratowych w Prologis Park Wrocław dla dystrybutora sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego;
  • 1 800 metrów kwadratowych w Prologis Park Wrocław dla firmy z branży telekomunikacyjnej.
 
Przedłużenia umów najmu:
  • 13 000 metrów kwadratowych w Prologis Park Wrocław III z Grupą Deichmann - największą firmą obuwniczą w Europie. W transakcji pośredniczyła agencja Colliers International;
  • 4 500 metrów kwadratowych w Prologis Park Wrocław z Fera.pl - właścicielem sklepu internetowego ze specjalistyczną karmą i akcesoriami dla zwierząt. W transakcji pośredniczyła firma doradcza Cresa;
  • 2 800 metrów kwadratowych w Prologis Park Wrocław III z KOMSA - międzynarodowym liderem dystrybucji artykułów z branży ICT. W transakcji pośredniczyła firma doradcza Nuvalu Polska.
Prologis Park Wrocław V
Dolnośląskie portfolio Prologis to cztery parki logistyczne o łącznej powierzchni ponad pół miliona metrów kwadratowych. Doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie autostrad A4 i A8, tuż przy obwodnicy Wrocławia sprawia, że parki są idealnym miejscem dystrybucji na Polskę oraz całą Europę – zarówno dla handlu tradycyjnego jak i e-commerce.
 
Nowoczesna powierzchnia logistyczna, komfortowe miejsce pracy i zrównoważone rozwiązania zapewniające oszczędności przyciągają klientów do Prologis Park Wrocław. Satysfakcja… Made in Prologis.

Prologis 
Foto: Prologis  
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.