Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Na walnym SPIAB wybrano nowego prezesa

03 listopada 2021
Nowym prezesem Stowarzyszenia Producentów i Importerów Akumulatorów i Baterii w Polsce został Roman Urbaniak. Walne zgromadzenie SPIAB nowego prezesa wybrało jednogłośnie.
 Roman Urbaniak_ prezes Stowarzyszenia Producentów i Importerów Akumulatorów i Baterii
Roman Urbaniak pełni funkcję Plant Managera w firmie Exide Technologies S.A., która jest poznańskim producentem akumulatorów, właścicielem marek Exide i Centra.

Stowarzyszenie Producentów i Importerów Akumulatorów i Baterii w Polsce powstało w październiku 1999 roku w celu integracji środowiska branży akumulatorowej i jego reprezentacji w rozmowach z organami administracji państwowej. Liczy 21 członków – producentów i importerów akumulatorów kwasowo-ołowiowych, co stanowi ponad 90 procent branży akumulatorów kwasowo-ołowiowych w Polsce.
 
 
O Exide Technologies:
Exide Technologies z siedzibą w Paryżu, jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie zaawansowanego przechowywania energii dla rynku motoryzacyjnego i przemysłu. Koncern projektuje, wytwarza i dostarcza na rynek zarówno rozwiązania tradycyjne, jak i technologie przyszłości związane z akumulatorami, które mają szerokie zastosowanie – od motoryzacji, przez off-road, aż do gospodarowania materiałami, przemysłem, koleją i obronnością.
Exide Technologies zaopatruje światowe rynki w technologie akumulatorowe najwyższej jakości, wiedzę oraz dodatkowe wartości pod wieloma dobrze znanymi markami. Jako dostawca pierwszego wyposażenia dla wiodących producentów motoryzacyjnych i przemysłowych, Exide Technologies jest zaangażowane w wiele przełomowych projektów w zakresie przechowywania energii, które umożliwiają wprowadzanie na rynek innowacyjnych rozwiązań.
Jako posiadacz dwóch centrów rozwoju i badań, dziewięciu zakładów produkcyjnych oraz trzech zakładów recyklingowych w Europie, Exide przestrzega najwyższych standardów, które pozwalają dostarczać efektywne rozwiązania energetyczne i pomagają klientom zmaksymalizować wydajność i produktywność. W 2021 roku koncern osiągnął 1,3 miliarda EUR obrotu.
 
EXIDE
Foto: EXIDE
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.