Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Nagroda w konkursie Innowacje Handlu 2018

03 grudnia 2018

Terminal PS20_Zebra TechnologiesUrządzenia firmy Zebra Technologies Corporation, lidera na rynku komputerów mobilnych, skanerów oraz drukarek kodów kreskowych, oferującego również oprogramowanie i usługi zapewniające widoczność zasobów firmy w czasie rzeczywistym, zostały trzykrotnie wyróżnione w konkursie Innowacje Handlu 2018 podczas listopadowych targów RetailShow w Warszawie. Nagrodę w kategorii „Systemy i technologie IT” otrzymał komputer mobilny MC3300, natomiast asystent zakupowy dla klientów i ekspedientów PS20 oraz mobilna drukarka etykiet i paragonów ZQ600 zostały wyróżnione w kategorii „Drukarki, skanery, kolektory, POS”. Urządzenia Zebra Technologies zdobyły nagrody w konkursie Innowacje Handlu trzeci rok z rzędu.

Mobilne drukarki etykiet i paragonów serii ZQ600 to intuicyjne i wydajne rozwiązania do znakowania towarów, pomagające zwiększyć wydajność procesów biznesowych w sklepach, na zapleczu i w magazynach. Terminal PS20 to działające pod kontrolą systemu Android mobilne osobiste rozwiązanie zakupowe (PSS). Model może być wykorzystywany zarówno przez klientów, jak i personel sklepowy. PS20 umożliwia kupującym skanowanie przedmiotów w trakcie zakupów, co znacznie usprawnia proces obsługi i pozwala skrócić kolejki. Z kolei pracownicy punktów sprzedaży detalicznej mogą wykorzystywać terminal do kompletowania zamówień złożonych online, sprawdzania dostępności produktów, uzupełniania towaru na półkach, pomocy klientom podczas zakupów oraz zarządzania zapasami w czasie rzeczywistym. Ostatnie nagrodzone urządzenie, wytrzymały komputer mobilny z serii MC3300, to terminal z interfejsem dotykowym, umożliwiający szybkie i intuicyjne skanowanie oraz zarządzanie informacjami. Model, wyposażony w system operacyjny Android, przeznaczony jest do wykorzystania przez pracowników sklepów, magazynów i centrów dystrybucyjnych.Mobilne drukarki etykiet i paragonów serii ZQ600_Zebra Technologies

"Trzy nagrody przyznane naszym urządzeniom to dowód na to, że Zebra Technologies rozumie potrzeby i wyzwania, z którymi zmagają się klienci z sektora handlu detalicznego. Nasze rozwiązania umożliwiają im optymalizację procesów biznesowych, podniesienie wydajności oraz zwiększenie poziomu obsługi kupujących. Te korzyści pozwalają sklepom zachować przewagę konkurencyjną, tak ważną na dzisiejszym rynku retail" – powiedział Jacek Żurowski, Dyrektor Regionalny Zebra Technologies w Europie Środkowej.

Najważniejsze informacje:

  • Trzy urządzenia Zebra Technologies zostały nagrodzone w konkursie Innowacje Handlu, zorganizowanym w ramach listopadowych targów RetailShow 2018 w Warszawie.
  • Nagrodzone modele – komputer mobilny MC3300, asystent zakupowy dla klientów i ekspedientów PS20 oraz mobilna drukarka etykiet i paragonów ZQ600 – pozwalają sklepom na optymalizację procesów zarządzania danymi, co skutkuje lepszą obsługą kupujących i większą wydajnością personelu.

 


Zebra Technologies
Foto: Zebra Technologies

 

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.