Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Nowe opaski amortyzujące Camso

Camso przedstawia opaski amortyzujące marki Solideal PON 555 NM i PON 550 NM firmy Camso, dwa zupełnie nowe, niebrudzące produkty uzupełniające serię opon Solideal PON. Te nowe i ulepszone nie pozostawiające śladów zabrudzeń opaski amortyzujące zostały opracowane w celu zwiększenia wydajności energetycznej i termicznej.
 Solideal PON_555 and PON 550
Obie opony zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić rosnące potrzeby zastosowań w pracy wewnątrz pomieszczeń i flot wynajmowanych o średnim natężeniu pracy, oferując klientom niebrudzące rozwiązanie o wiodącej w branży żywotności. Rzeczywiście, firmy nie chcą widzieć żadnych śladów opon lub czarnego pyłu gumowego na podłodze, bądź na swoich towarach, a rosnąca liczba branż przemysłowych ustanawia przepisy, które wymagają stosowania niebrudzących opon - ale do tej pory żadne z nich nie mogły zapewnić kompromisu z oferowaną żywotnością lub wydajnością.
 
„Ponieważ więcej realizowanych operacji przeniosło się do wewnątrz pomieszczeń i wymaga to utrzymania czystszego środowiska pracy, dlatego niebrudzące opony stały się koniecznością dla około 30% zastosowań wózków widłowych”, mówi Thierry Miche, dyrektor wykonawczy linii produktów do transportu wewnętrznego w firmie Camso. „W połączeniu ze wzrostem liczby rodzajów aplikacji dla wózków wynajmowanych i rosnącym trendem stosowania elektrycznych wózków widłowych, nie jest zaskoczeniem, że popyt na rozwiązania wydajnych opon niebrudzących stale rośnie. Jako lider w branży opon przemysłowych chcemy oferować rozwiązania, które sprostają nowym wyzwaniom, gdy tylko się pojawią. ”
 
Niebrudzące rozwiązanie, które jest energooszczędne i zmniejsza nagrzewanie się konstrukcji, bez uszczerbku dla wydajności
 MH_PON 555 NM_Front
Seria niebrudzących opasek amortyzujących Solideal PON została opracowana z myślą o obniżeniu oporów toczenia, co zwiększa efektywność energetyczną, co z kolei jest ważną cechą, jeśli chodzi o ograniczenie do minimum zużycia paliwa i zużycia akumulatora. Ponadto ulepszona mieszanka z naturalnego kauczuku zastosowana w niebrudzącej mieszance zmniejsza złuszczanie się i zwiększa odporność na rozcięcia, a unikalna dwustopniowa konstrukcja zmniejsza nagrzewanie się. Ciągła poprawa wydajności termicznej jest kluczowym wymogiem w celu zmniejszenia awarii opon i wyeliminowania przestojów wózków widłowych.
 
Nowe opaski amortyzujące dodane do serii opon PON to:MH_PON 550 NM_Side
  • Solideal PON 555 NM - opona o gładkim czole bieżnika: zapewnia czyste środowisko pracy, niskie opory toczenia i lepszą wydajność termiczną. Została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić maksymalną żywotność w aplikacjach o średniej intensywności pracy, wymagających niebrudzących opasek amortyzujących.
  • Solideal PON 550 NM – opona z bieżnikiem: ma wszystkie cechy i zalety PON 555 NM, z szerokim profilem i płaską powierzchnią czoła opony dla większej stabilności i przyczepności. Korzysta z opracowanego przez firmę wzoru bieżnika, który sprawdza się od ponad 25 lat.
 
Seria Solideal PON: pełna gama opasek amortyzujących do wózków widłowych
 
Dzięki w/w nowym oponom niebrudzącym do wózków widłowych, wyjątkowa żywotność jest teraz zapewniona w całej linii opasek amortyzujących oferowanych przez Camso, dostępnej w standardowej czarnej, niebrudzącej (szarej) oraz opatentowanej technologii antystatycznej Camso, zapewniającej maksymalną żywotność opasek amortyzujących dla każdej aplikacji i intensywności użytkowania.
Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź Camso’s website.

Camso
Foto: Camso
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.