Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn

Od wydawcy

REKLAMA
Wydawcą elektronicznego kwartalnika o bezpieczeństwie w magazynie  - Bezpieczny Magazyn, jest portal log4.pl mający za sobą kilkuletnie doświadczenie, funkcjonowania w internecie z bardzo nowatorskim przedsięwzięciem, jakim jest portal wiedzy i informacji, o ofertach dla branży gospodarki magazynowej i logistyki wewnętrznej. Ponadto portal jest wydawcą elektronicznych publikacji, "EMIL", "Innowacje w magazynie" Logistyczne Marki", "Palety", raportu "Widlak List" i innych tematycznie związanych broszur, dostępnych na portalu. 
 
Bezpieczny Magazyn – na początku elektroniczny miesięcznik, a obecnie kwartalnik o bezpieczeństwie w magazynie jest własnością portalu Log4.pl chroniony prawem. Przetwarzanie, powielanie, publikowanie lub używanie do celów komercyjnych, bez wyraźnej zgody właściciela treści zawartych na stronach wydawnictwa,  stanowi naruszenie „Prawa autorskiego", „Ustawy o ochronie baz danych" oraz „Prawa własności przemysłowej". Wykorzystywanie treści i danych zawartych na stronach wydawnictwa, możliwe jest zachowaniem obowiązujących przepisów prawa oraz  po uzyskaniu zgody wydawcy.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.