Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Opony Continental na różne aplikacje

Continental klientom oferuje wysokiej jakości opony jako kompletne rozwiązanie w branży MH i portowej. Firma omaga nie tylko poprawić bezpieczeństwo i niezawodność floty pojazdów, ale również utrzymać koszty eksploatacji na niskim poziomie, a do tego dodać należy korzyści związane z ochroną środowiska naturalnegoContinental klientom oferuje wysokiej jakości opony jako kompletne rozwiązanie w branży MH i portowej. Firma omaga nie tylko poprawić bezpieczeństwo i niezawodność floty pojazdów, ale również utrzymać koszty eksploatacji na niskim poziomie, a do tego dodać należy korzyści związane z ochroną środowiska naturalnego.

To co jest najważniejsze dla klientów to ich portfele, jeżeli potwierdzą się obliczenia konstruktorów i wyniki przeprowadzonych testów, będzie to oznaczało, że Continental wykonał kolejny milowy krok w konstrukcji opon przemysłowych.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.