Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Połączone siły pomocy

11 września 2019
Tegoroczna wyprawa, organizowana wspólnie przez DHL, Fundację DHL „Dostrzegamy Innych Ludzi”, a także Fundację „Jedni Drugim” zostanie zorganizowana aby pomóc dwójce podopiecznych potrzebujących leczenia onkologicznego. Środki, które uda się zebrać w trakcie akcji #KręcimyDlaCiebie zostaną przekazane na kosztowne leczenie Natalii, a także na złożoną rehabilitację Daniela po jego walce z ciężką chorobą.
 DHL_#KręcimyDlaCiebie
W celu zebrania odpowiednich funduszy, które będą pochodziły wyłącznie z darowizn i dotacji, grupa 10 pracowników i współpracowników DHL będzie jechać na rowerach nieprzerwanie przez 50 godzin, zmieniając się na poszczególnych etapach. Trasa będzie przebiegać dookoła zbiornika wodnego  Jeziorsko, łącznie zostanie pokonanych 33  okrążeń, po 57 kilometrów każde. Oznacza to, że rowerzyści pokonają łącznie dystans około 1880 kilometrów.
 
Natalia walczy z rakiem jajnika, a o chorobie dowiedziała się tuż przed najważniejszym dniem swojego życia – ślubem. Ze względu na pilną potrzebę podjęcia leczenia, Natalia była niestety zmuszona odwołać uroczystość, a obecnie jest w trakcie chemioterapii. Daniel przeszedł już operację guza szyszynki, ale ze względu na pooperacyjne powikłania zmaga się obecnie z niedowładem kończyn, zaburzeniami pamięci, zaburzeniami depresyjnymi oraz padaczką objawową. Daniel przyjął już 4 cykle chemioterapii i jest po 5 tygodniach radioterapii, cały czas istnieje jednak szansa na jego powrót do pełnej sprawności. 

W ubiegłych latach w organizowane przez nas rowerowe akcje charytatywne angażowały się dziesiątki firm i osób prywatnych, dzięki którym udało się nam wspólnie pomóc już 10 podopiecznym fundacji. Wierzymy, że pomożemy jeszcze wielu potrzebującym i że do udziału w naszej akcji zaangażujemy jeszcze więcej osób niż do tej pory
 – Monika Froncka, Organizatorka Akcji, Członek Rady Fundacji DHL Dostrzegamy Innych Ludzi.
 
Akcję #KręcimyDlaCiebie może wesprzeć każdy, przelewając dowolną kwotę na konto Fundacji DHL „Dostrzegamy Innych Ludzi” z dopiskiem „KręcimyDlaCiebie2019”. Bank Citi Handlowy: 47 1030 0019 0109 8530 0043 3352
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.