Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Regał automatyczny TwinTower®

Automatyczny regał TwinTower® przeznaczony jest do składowania elementów dłużycowych (pręty, profile, rury, itd.) oraz arkuszy (blach, płyt, laminatów, itd), palet i wielu innych artykułów o dużych masach i wymiarach. Regał automatyczny  TwinTower®  jest całkowicie polską konstrukcją, wykorzystująca najnowocześniejsze rozwiązania techniczne światowych marek. Firma Baumalog jest inżynierską firmą produkującą maszyny i urządzenia do składowania oraz transportu towarów pod konkretne zamówienie oraz wyposażone w innowacyjną myśl techniczną, charakterystyczną dla każdego urządzenia.   

atrybuty-baumalog

System składa się z dwóch kolumn składowania oraz jednej kolumny transportowej w której porusza się ekstraktor (ruchoma platforma), którego zadaniem jest przemieszczanie półek ze stacji załadowczej oraz transport półek z kolumn składowania do stacji załadowczej. Dodatkowy układ napędowy na wysokości stacji załadowczej zapewnia transport półek poza obrys przedniej kolumny składowania tak by umożliwić załadunek lub rozładunek półek przy pomocy suwnicy lub wózka widłowego.

BAUMALOG


Linki:

  • Polski producent
    Firma inżynierska produkująca automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Działając zgodnie z maksymą „od pomysłu do przemysłu” firma jest odpowiedzialna za tworzenie koncepcji, konstrukcję, wytwarzanie oraz uruchomienie i serwis tworzonych przez siebie systemów magazynowych.

Pliki do pobrania:

  • Poziomy bezpieczeństwa
    Baumalog Sp. z o.o. także uczestniczymy w procesie uświadamiania pracodawców w tym zakresie - m.in. przez odpowiednie zabezpieczanie miejsc pracy operatorów. Oferuje rozwiązania, które umożliwiają całkowite wyeliminowanie pracowników z prac trudnych i niebezpiecznych.
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.