Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Regały ruchome STORAX

Tworzenie dodatkowej przestrzeni, różnorodność rozwiązań i elastyczność zastosowań, to podstawowe zalety regałów ruchomych zwanych również przesuwnymi. Firma Storax Racking Systems Ltd. Firma Storax produkuje i dostarcza regały ruchome już ponad 40 lat. Storax posiada reputację rzetelnego, wyspecjalizowanego dostawcy systemów regałów ruchomych, który koncentruje się na niezawodności i trwałości produktów oraz kieruje się potrzebami użytkowników. Dystrybutorem produktów STORAX, na polskim rynku jest firma Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o. od roku 2002 roku.

Atrybuty_Olejnik_regały ruchome

Regały ruchome - różne wymiary i elastyczność przy rozwiązaniach standardowych. Zastosowanie paletowych regałów ruchomych gwarantuje optymalne wykorzystanie powierzchni i kubatury magazynu oraz pełny dostęp do asortymentu. Na regałach ruchomych można składować wszystkie, nawet bardzo ciężkie ładunki. Do obsługi systemu wystarczy zwykły wózek widłowy.

STORAX


Linki:

  • Dostawca w Polsce - Olejnik Systemy Magazynowe
    Firma Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o. posiada duże doświadczenie i wielu zadowolonych klientów, działa nieprzerwanie od 2001 roku. Specjalizuje się w regałach paletowych ruchomych, oraz systemach automatyki magazynowej. Firma ma liczne miejsca referencyjne w Polsce i za granicą. Jej klienci chętnie realizują kolejne inwestycje i modernizacje.
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.