Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn

SoftwareStudio – producent oprogramowania

25 września 2018

2018.09.25 SoftwareStudioSoftwareStudio zostało założone w 2008 roku. 10 lat temu założeniem było dostarczenie na rynek nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla firm produkcyjnych, handlowych oraz operatorów logistycznych. Dziś, po tym czasie w SoftwareStudio dalej kierujemy się tym założeniem, dzięki czemu firma jest w stanie ciągłego rozwoju i powiększania grona zadowolonych klientów. Efektem tych działań jest między innymi tytuł Geparda Biznesu.

Rozpoczęliśmy od programów Reklamacje i WMS, by rok później pracując nad platformą StudioSystem dołożyć programy klasy CRM i CMMS do oferty. Dziś w ofercie jest 8 stale rozwijanych programów:
· Magazyn WMS.net – oprogramowanie wspomagające w operacjach zachodzących w magazynie wysokiego składowania,
· Studio Awizacje VSS.net – program pozwala na rezerwowanie okienek czasowych przez awizowanie transportu, optymalizując harmonogram prac.
· Reklamacje.net – program do zgłaszania i raportowania reklamacji. Klient ma możliwość złożenia reklamacji dzięki dokumentowi dostępnemu online
· Studio CRM.net – program dla rozliczania pracowników związanych z obsługą klienta
· Magazyn Narzędz.net – pozwala na sprawną obsługę i operowanie narzędzi w zakładzie pracy od momentu ich zakupu do kasacji
· Studio CMMS.net – Program wspomagający utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń pozwalając na zaplanowanie napraw, przeglądów, legalizacji optymalizując ich wykorzystanie. 
· Dokumenty.net – zarządzanie obiegiem dokumentów oraz ich archiwizacje w wersji cyfrowej.
· Studio Palety.net – program służący do opanowania gospodarki paletowej oraz kontroli ich w sposób ilościowy. 

2018.09.25 SoftwareStudio_2Rozwój naszych programów spowodowany jest chęcią bycia pionierem i firmą do której inne będą się równać, próbując nas dogonić. Rozwój ten bazuje na umiejętnym implementowaniu nowych technologii, które umożliwi spełnić oczekiwania klientów. Jednym z takich działań była zmiana systemu dedykowanego dla naszych aplikacji mobilnych. Aplikacje pisane są w tym momencie dla systemu Android umożliwiając wykorzystanie terminali mobilnych z tą platformą. Innym systemem dla którego tworzone są aplikacje jest iOS.

SoftwareStudio prócz produkowania oprogramowania proponuje usługi hostingowe, outsourcing IT oraz doradztwo w zakresie IT. Do dyspozycji naszych klientów są rozwiązania związane z pracą w chmurze obliczeniowej  pozwalając na redukcje kosztów, wysoki poziom bezpieczeństwa danych czy możliwość pracy na dowolnym systemie. A programy wdrażane przez naszą firmę odznaczają się funkcjami dopasowanymi do wymagań klientów.

Dodatkową siłą SoftwareStudio są partnerzy między innymi z firmami Soneta, Humansoft, czy VCN. Współpraca z tą ostatnią firmą pozwala przykładowo na implementacje rozwiązań identyfikujących pojazdy wjeżdżające na teren zakładu czyniąc program Awizacje VSS.net kompleksowym narzędziem wspomagającym organizacje ruchu i zwiększający bezpieczeństwo na terenie zakładu.

O rozwoju marki SoftwareStudio świadczy rosnące grono zadowolonych klientów, zwiększające się grono pracowników będących ekspertami w swojej dziedzinie. Zachęcamy do kontaktu z nami  i przetestowania naszego oprogramowania.


Paweł Tyszkiewicz
Foto: SoftwareStudio

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.