Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

STILL Innovation Day

Rynek wózków widłowych dobrze dopasowuje się do rozwijającej się gospodarki, wykorzystuje nowoczesne technologie dostarczając klientom coraz to nowsze rozwiązania usprawniające pracę sprzętu. Czołowi dostawcy wózków widłowych, wykorzystują te wszystkie rozwiązania w swoim sprzęcie, który jest coraz bardziej innowacyjny, ergonomiczny i efektywny. Technologia litowo-jonowa, odgrywa coraz większe znaczenie w zasilaniu wózków widłowych i promowana jest przez wszystkich dostawców wózków widłowych.
 Nowy wózek widłowy STILL RX 60
Druga edycja STILL  Innowation Day, odbyła się w dniu 10 września na terenie magazynu firmy Spedimex w Strykowie, poświęcona była nowoczesnej  technologii zasilania wózków widłowych. Odbyła się również prapremiera nowego wózka widłowego STILL RX 60
 
Paweł Włuka, Dyrektor Marketingu EENA w Still  otwierając STILL Innovation Day, powiedział:  „STILL Innovation Day jest jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem w branży intralogistycznej. Ta II edycja Innovation Day poświęcona jest Energy Management, w szczególności technologii litowo-jonowej. Baterie Li-Ion, do niedawna postrzegane jako kosmiczna technologia, są coraz częściej wybierane przez naszych Klientów, użytkowników naszych wózków widłowych. Zaprezentujemy zalety tej technologii w trzech obszarach charakterystyczne dla technologii litowo-jonowej, a chodzi o wydajność, bezpieczeństwo i oszczędność., naszym zdaniem kluczowe obszary dla użytkowania wózków widłowych.” 
 Paweł Włuka_ Dyrektor_Marketingu_Still_Polska
Profesjonalnie przygotowanie wydarzenie, spotkało się z dużym zainteresowaniem zaproszonych gości, którzy bardzo interesowali się przedstawianymi zagadnieniami i sprzętem. Nie byli to przypadkowi uczestnicy, zadawane pytania i dyskusje na stanowiskach tematycznych świadczyły o tym, że temat  tego wydarzenia jak najbardziej jest na czasie. -  W przygotowanej na potrzeby wydarzenia ankiecie prawie połowa respondentów wypowiedziała się, że zna technologie litowo-jonową, prawie połowa korzysta z tej technologii w użytkowanym sprzęcie. – mówił Paweł Włuka.
 
Najważniejszym punktem była prezentacja najnowszego modelu wózka widłowego STILL RX 60, wyposażonego, a jakże by inaczej - baterie Li-Ion, charakteryzującego się wysokimi parametrami wydajności, bezpieczeństwa i oszczędności. Wózek nowoczesny, posiadający wiele nowatorskich rozwiązań przyczyniających się do poprawy parametrów pracy i ekonomiki użytkowania. Wózek charakteryzujący się bardzo „mocnymi” parametrami, jak zapewniał prezentujący jego zalety Grzegorz Kurkowski Specjalista ds. produktu z firmy Still Polska. 
 Grzegorz Kurkowski opowiada o zaletach nowego wózka
Interesującym punktem tego wyjątkowego wydarzenia było wystąpienie Mirosława Hermaszewskiego, pierwszego i jedynego polskiego astronauty przebywającego w przestrzeni kosmicznej. Człowiek legenda polskiego lotnictwa i astronautyki, opowiadał o trudnej drodze dostąpienia tego „zaszczytu” bycia jedynym Polakiem w kosmosie. Fascynująca opowieść „utrzymywała wysoki poziom zainteresowania” niczym technologia litowo-jonowa do ostatnich chwil wystąpienia polskiego astronauty.  -  Opowieść o postępie technologicznym jedynego Polska w kosmosie, wiąże się z całą ideą naszego wydarzenia, jaką jest „kosmiczna technologia” litowo-jonowa. – mówił Paweł Włuka.
 Kosmonauta Mirosław Hermaszewski opowiada o technologii kosmicznej
STILL Innovatins Day wpisuje się w kalendarz  ważnych imprez na których promowane są nowoczesne rozwiązania usprawniające pracę sprzętu do transportu wewnętrznego. Zadowoleni są liczne przybyli potencjalni beneficjenci tych rozwiązań, którzy na co dzień operacyjnie zaangażowani są w procesy składowania i dystrybucji towarów w magazynie. U których sprzęt w większości pracuje więcej niż dwie zmiany.  
 
Andrzej Szymkiewicz
Foto: Log4.pl
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.