Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Targi LogiMAT 2020 odwołane

Targi LogiMAT 2020 - 18. międzynarodowe targi rozwiązań logistyki wewnętrznej i zarządzania procesami zostały odwołane, ze względu na rosnące ryzyko infekcji koronowirusa w Niemczech. Organizatorzy dostosowali się do decyzji urzędu regulacyjnego w Leinfelden-Echterdingen, który otrzymał  zalecenie od właściwego departamentu zdrowia okręgu Esslingen.
 Logimat-odwołany
„Jest to gorzkie, ponieważ targi LogiMAT w Stuttgarcie mają ogromne znaczenie dla światowego przemysłu intralogistycznego. Odwołanie targów LogiMAT 2020 z powodu nieprzewidzianych okoliczności zewnętrznych jeszcze się nie zdarzyło w 18-letniej historii tej imprezy. Nie udało nam się z Landesmesse Stuttgart znaleźć odpowiedniego terminu w 2020 roku na przeniesienie imprezy, dlatego z wielkim sercem zdecydowaliśmy się odwołać LogiMAT 2020 ”, wyjaśnia Christoph Huss, partner zarządzający EUROEXPO.
 
Wile czołowych firm z branży logistyki sprzętowej odwołało swoje uczestnictwo w tych targach, właśnie ze względu na zaistniałą sytuację i ochronę swoich pracowników i klientów. Z każdym dniem ta lista się powiększała, więc organizatorzy stanęli przed trudnym zadaniem, chcąc mimo zagrożenia przeprowadzić te imprezę.    
 
Kolejny LogiMAT odbędzie się w Stuttgarcie od 9 do 11 marca 2021 r.

Redip
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.