Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Targi Wózków Używanych Still

Pierwsze targi wózków używanych Still odniosły swój zamierzony skutek, wiedza na temat wózków po renowacji stała się bardziej powszechną. Europejskie Centrum Odnawiania Wózków wpisało się w trendy rynkowe i przywraca walory jakościowe używanym wózkom widłowym, które stają się pełnowartościowymi urządzeniami. Wózki poddawane są kompleksowemu procesowi renowacji, „rozbierane na czynniki pierwsze”, składane ponownie z nowych części i podzespołów, które mają gwarancję jakości Still.
 Targi wózków Still
Drugie targi wózków używanych Still odbywały się w dniach 25 – 26 kwietnia, w ofercie było ponad 100 wózków - jak dotąd największa liczba maszyn oferowanych w tego rodzaju imprezie. Perfekcyjnie przygotowany sprzęt czekał na klientów, którzy pojawili się na tej wyjątkowej imprezie. Oferta obejmowała wszystkie rodzaje wózków widłowych oferowanych przez firmę Still, od prostych wózków paletowych po skomplikowane wózki systemowe sterowane pętlą indukcyjną.
 Targowa oferta i w wystawcy wyposażenia w tle
Profesjonalnie przygotowana impreza nie mogła odbyć się bez partnerów firmy Still, którzy licznie stawili się na stoiskach tematycznych przygotowanych przez organizatora. Firmy reprezentujące takie marki jak: Benning, DNT, Durwen, Fronius, Hoppecke, Siemens Leasing, Stabautech, Ravas, Trelleborg, służyły informacją szczegółową na temat oferowanych rozwiązań. Każdy z partnerów to renomowany dostawca produktów i rozwiązań systemowych będących częścią oferty wózka widłowego. Bo wózek widłowy bez specjalistycznego nie będzie w pełni wykorzystany, a obecny poziom złożoności procesów w jakich wykorzystywane są wózki widłowe sprawia, że muszą być wyposażone w precyzyjnie dobrany  osprzęt i wyposażenie.
 Internetowa oferta
W stosunku do pierwszej imprezy, drugie targi wózków używanych zwiększyły swoją przestrzeń ofertową o pokaźnych rozmiarów namiot, gdzie prezentowana była bardzo szeroka i różnorodna oferta wózków widłowych marki Still. Ta strefa miała specjalną ofertę strony internetowej pod nazwą taniwidlak.pl klienci mogli dokonać zakupów podczas odbywających się targów jak i poprzez stronę internetową. Wszystkie oferty wózków widłowych Still posiadają gwarancję jakości oraz badania Urzędu Dozoru Technicznego. 
 Na zapleczu warsztatowym
Targi wózków używanych Still to impreza przygotowana z myślą o klientach, którzy chcieli zapoznać się z procesami renowacji wózków widłowych, a do zwiedzania była spora część z ponad dwóch tysięcy metrów kwadratowych powierzchni Europejskiego Centrum Odnawiania Wózków. Stanowiska naprawy, czy diagnostyki „nie kryły tajemnic”, przed zainteresowanymi klientami. To wzbudza zaufanie do dostawcy używanego sprzętu, wszak trzeba na niego wydać nie małe pieniądze i takie podejście jest powszechnie uznane jako dobre praktyki biznesowe. To również świadczy o wysokiej kulturze biznesowej dostawcy.
 Róznorodna oferta wzbudzała zainteresowanie
Profesjonalizm i kultura biznesowa, to dwie wyróżniające cechy firmę Still Polska, która przygotowując tę imprezę zadbała o wszystkie szczegóły, aby Drugie Targi Wózków Używanych Still wpisały się w „grafik zakupowy” jej klientów. Tak zapewne się stało sądząc po dynamicznym rozwoju tego miejsca(ECOW) i rosnącej z roku na rok ofercie.
 Rozmowy z klientami
Kolejna impreza za nami, cześć klientów zakupów dokonała na miejscu, część wróciła wzbogacona o nowe jakościowo informacje o potencjale renowacyjnym wózków widłowych marki Still i zapewne podejmie decyzje zakupowe. Wartością tej imprezy jest miejsce gdzie to się odbywa, czas pokaże jak głęboko zapisze się w świadomości klientów, chcących kupić używane wózki widłowe. Na rynku już się mówi o „Targach Still’a” więc proces wizerunkowy już trwa i będzie się rozwijał z pożytkiem dla wszystkich uczestników rynku wózków widłowych.
 
Red.    
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.