Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Toyota Tonero 35

Nowa generacja czołowych wózków  widłowych Toyota Tonero. Toyota uzupełniła tym samym rodzinę czołowych wózków spalinowych Toyota Tonero o nowe wózki o tonażu od 3.5 do 8.0 ton. Toyota wprowadziła do oferty nowe wózki Tonero w wersji LPG/benzyna i diesel, przeznaczone do intensywnej eksploatacji i przygotowane do unoszenia oraz transportu ładunków od 3,5 do 8 ton.
atrybutybezpiecz_toyota
Wyjątkową stabilność wózków zapewnia opracowany przez Toyotę i sprawdzony w działaniu, System Aktywnej Stabilizacji (SAS) oraz nisko położony środek ciężkości wózka. Dzięki obu rozwiązaniom, zarówno operator, jak i ładunek jest chroniony podczas jazdy, na zakrętach oraz przy podnoszeniu i opuszczaniu ładunku, co przekłada się na wzrost bezpieczeństwa, efektywności i zyskowności procesów intralogistycznych.
 
Zapewniająca doskonałą widoczność konstrukcja kabiny, umożliwia operatorowi widok 360° zarówno podczas transportu, jak i przy podnoszeniu ładunku, w tym również przez maszt oraz przez osłonę kabiny nad głową operatora. Minimalizuje to ryzyko wypadków, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo oraz efektywność pracy wózków.

TOYOTA MATERIAL HANDLING POLSKA SP. Z O.O.
ul. Potockiego 1A
96-313 Jaktorów
+48 22 753 20 00
+48 22 753 20 01
www.toyota-forklifts.pl
info@pl.toyota-industries.euREKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.