Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Toyota Tonero

Nowa generacja czołowych wózków  widłowych Toyota Tonero. Toyota uzupełniła tym samym rodzinę czołowych wózków spalinowych Toyota Tonero o nowe wózki o tonażu od 3.5 do 8.0 ton. Toyota wprowadziła do oferty nowe wózki Tonero w wersji LPG/benzyna i diesel, przeznaczone do intensywnej eksploatacji i przygotowane do unoszenia oraz transportu ładunków od 3,5 do 8 ton.
atrybutybezpiecz_toyota
Wyjątkową stabilność wózków zapewnia opracowany przez Toyotę i sprawdzony w działaniu, System Aktywnej Stabilizacji (SAS) oraz nisko położony środek ciężkości wózka. Dzięki obu rozwiązaniom, zarówno operator, jak i ładunek jest chroniony podczas jazdy, na zakrętach oraz przy podnoszeniu i opuszczaniu ładunku, co przekłada się na wzrost bezpieczeństwa, efektywności i zyskowności procesów intralogistycznych.
 
Zapewniająca doskonałą widoczność konstrukcja kabiny, umożliwia operatorowi widok 360° zarówno podczas transportu, jak i przy podnoszeniu ładunku, w tym również przez maszt oraz przez osłonę kabiny nad głową operatora. Minimalizuje to ryzyko wypadków, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo oraz efektywność pracy wózków.

TOYOTA MHREKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.