Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Unicarriers seria TX

Seria TX została zaprojektowana zgodnie z nową koncepcją ProVision, która ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa i ergonomii pracy. Ruchomy Podłokietnik z Mini Kierownicą oraz Wielofunkcyjny Joystick Ergologic, to dwie nowe opcje dla serii TX związane z ergonomią pracy operatora wózka widłowego.
 Kokpit wózka Unicarriers TX
  1. Ruchomy Podłokietnik z Mini Kierownicą (STGO) : Tradycyjne koło kierownicy z kolumną zostało całkowicie zdemontowane i zastąpione specjalnym ruchomym lewym podłokietnikiem ze zintegrowaną mini kierownicą. Opcjonalny pakiet uzupełnia wspornik bezpieczeństwa i schowek na dokumenty.
  2. Mini kierownica z ruchomym podłokietnikiem: Działa najlepiej, jeśli podłokietnik jest prawidłowo wyregulowany, a wysokość i długość podłokietnika tak dostosowana, aby znajdował się on jak najbliżej "neutralnej postawy ciała", regulacje wykonuje się za pomocą dźwigni. Najlepsza pozycja to kąt 90° pomiędzy ramieniem a przedramieniem. Mini-kierownica powinna być obsługiwana pełną dłonią.
  3. Funkcja blokady podłokietnika: Podłokietnik musi być opuszczony w dół, aby umożliwić jazdę i obsługę funkcji hydraulicznych (jeśli podłokietnik jest podniesiony do góry, funkcja jazdy i hydraulika są zablokowane).
  4. Wspornik bezpieczeństwa : W przypadku uderzenia czołowego lub przewrócenia wózka, operator może chwycić przedni wspornik bezpieczeństwa.
  5. Wielofunkcyjny Joystick Ergologic (LVRJ):  Joystick Ergologic jest najbardziej ergonomicznym rozwiązaniem do sterowania wieloma funkcjami wózka.
             - Mniejsze naprężenie mięśni ramion. Mięśnie szyjne pracują w najkorzystniejszym zakresie.
             - Mniejsze zmęczenie mięśni: Silne mięśnie używane do częstych operacji , małe mięśnie używane do precyzyjnych operacji

POLSAD Jacek Korczak
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
+48 24 254 92 46
+48 24 254 44 02
E-mail: dystrybucja@polsad.net.pl
Web Site: http://www.unicarrierspolska.pl/

Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.