Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

VII edycja konkursu

Celem każdej edycji konkursu jest propagowanie standardów bezpieczeństwa w magazynie, poprzez działanie ankietowe, które zwraca uwagę na czynniki mające znaczący wpływ na bezpieczeństwo pracy. Stosowanie się do przepisów BHP oraz odpowiednie korzystanie z technicznych i technologicznych rozwiązań skutkuje obniżeniem ryzyka wypadku i podnosi świadomość bezpiecznej pracy. 
 Logo_lider_bezpiecznej_pracy
Urządzenia techniki magazynowej posiadają rozwiązania, które w sposób bezpośredni lub pośredni wpływają na bezpieczeństwo pracy. Konstruktorzy pracujący nad nowymi modelami sprzętu uwzględniają zbierane informacje z rynku wprowadzając nowe lub sprawdzone w innych obszarach rozwiązania, poprawiające standardy bezpieczeństwa. 

W konkursie „Bezpieczna praca w magazynie” wybieramy „LIDERA BEZPIECZNEJ PRACY W MAGAZYNIE”
 
Uczestnicy konkursu wypełniając ankietę analizują "stan bezpieczeństwa” w swoim magazynie. Konkurs jest też promocją innowacji technicznych i technologicznych podnoszących bezpieczeństwo użytkowania sprzętu oraz systemów składowania towarów.
 
Przewidziany jest następujący harmonogram konkursu:
  • do 15 stycznia 2021 roku należy zarejestrować się jako uczestnik konkursu, link tutaj
  • do 31 stycznia 2021 roku należy wypełnić elektroniczną ankietę,
  • 01 – 15 lutego 2021 r. analiza przesłanych ankiet przez członków Kapituły Konkursu,
  • 25 lutego, konferencja oraz wręczenie nagród i statuetki „Lidera Bezpiecznej Pracy w Magazynie”.

Już teraz można zgłosić udział w konkursie, nie czekając na ostatnią chwilę. Pytania kontrolne uznanych specjalistów z zakresu bezpieczeństwa pracy, tworzą swoistą listę kontrolną bezpieczeństwa w magazynie. 

logo_bezpieczna_praca

Ankieta zawiera pytania zamknięte, na które respondenci udzielają odpowiedzi tak lub nie oraz pytania otwarte gdzie respondenci odpowiedzi musza uzasadnić opisowo – można dołączyć dokumentację zdjęciową i inną potwierdzająca opisane treści.

 

Ankieta zawiera 52 pytania z czego 36 pytań to pytania zamknięte, a 16 pytań, to pytania otwarte, łącznie maksymalna liczba punktów to 116.

                                            ANKIETA

 
logo_bezpieczne_składowanie
Ankiety zawierają pytania zamknięte, na które respondenci udzielają odpowiedzi tak lub nie oraz pytania otwarte gdzie respondenci odpowiedzi musza uzasadnić opisowo można dołączyć dokumentację zdjęciową i inną potwierdzająca opisane treści.

Ankieta zawiera 22 pytania z czego 15 pytań to pytaniazamknięte, a 7 pytań, to pytania otwarte, łącznie maksymalna liczba punktów to 50.

                                              ANKIETA

logo_bezpieczna_flota
Ankiety zawierają pytania zamknięte, na które respondenci udzielają odpowiedzi tak lub nie oraz pytania otwarte gdzie respondenci odpowiedzi musza uzasadnić opisowo –można dołączyć dokumentację zdjęciową i inną potwierdzająca opisane treści.

Ankieta zawiera 23 pytania z czego 16 pytań to pytania zamknięte, a 7 pytań, to pytania otwarte,łącznie maksymalna liczba punktów to 51

                                               ANKIETA


WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE - SPRAWDŹ POZIOM BEZPIECZEŃSTWA W TWOIM MAGAZYNIE

Zapraszamy
 
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.