Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Wózek z podnoszoną kabiną operatora WAV® 60

WAV® Work Assist Vehicle do zastosowania wewnątrz obiektów, pracuje wydajnie i cicho. Podnosi operatora i ładunek na wysokość do pięciu metrów, jeździ dwa razy szybciej niż średnia prędkość chodzenia. WAV® łatwo przemieszcza się w wąskich korytarzach roboczych, zawraca we własnym obrysie. Wózek z podnoszoną kabiną operatora WAV® zastępuje drabiny toczone, zwykle używane w pracach kompletacyjnych oraz konserwacyjnych.


Wózek z podnoszoną kabiną operatora WAV® zmienia standardy. Ręczne przenoszenie opakowań kartonowych, sprzętu lub narzędzi z miejsca na miejsce wymaga dużych nakładów pracy. Pracownicy nie muszą narażać się na niebezpieczeństwo korzystając z drabin. Podnośnik WAV® to narzędzie o wysokiej wydajności, pozwalające jednej osobie sprawnie wykonywać zadania, które zwykle wymagają udziału dwóch pracowników.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.