Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Wózki z serii SENSIA

Wózek wysokiego składowania może być jedynie tak wydajny, jak wydajny jest jego operator. Dlatego stworzono przestronną kabinę z łatwym dostępem, w której operator ma doskonałą widoczność dookoła i nic go nie rozprasza. Wózki wysokiego składowania SENSiA EMz najwyższą w swojej klasie prędkością jazdy do 14km/h łatwo jest dostosować do potrzeb użytkowników dzięki możliwości wyboru jednego z dwóch trybów wydajności. 

Doświadczeni operatorzy mogą wycisnąć wysoką wydajność w trybie Professional (PRO), a początkujący lub niedoświadczeni pracownicy magazynowi chętnie będą korzystać z trybu Ecologic (ECO) z konfiguracją zapewniającą intuicyjną i ekonomiczną obsługę w każdym środowisku. Jeśli chodzi o bardziej specyficzne potrzeby, to technik serwisu łatwo może dostosować ustawienia wózka. Operatorzy na każdym poziomie czują się pewnie. mają warunki, aby skoncentrować się na pracy. To wszystko zapewnia im skuteczność, wydajność i bezpieczeństwo.Wózki serii SENSiA
 1. Rewolucyjne rozwiązanie masztu Visionmast oferuje niedoścignioną widoczność przestrzeni przed kabiną i doskonałe możliwości podnoszenia.
 2. System sterowania kołysaniem pasywnym PSC (Passive Sway Control) znacznie zmniejsza ryzyko kołysania, chroniąc życie i ładunek.
 3. Dwa tryby obsługi (ECO i PRO) do wyboru pozwalają precyzyjnie dostosować profil wydajności wózka do potrzeb użytkownika.
 4. Nieograniczone elektryczne sterowanie 360 stopni zapewnia precyzyjną kontrolę manewrów przy minimalnym wysiłku.
 5. System kontroli skrętu optymalizuje prędkość na zakrętach, zapewniając wydajną i stabilną jazdę na wysokich prędkościach.
 6. Łatwy dostęp do kabiny dzięki ergonomicznym uchwytom i niskiemu stopniowi z powierzchnią antyślizgową to bezpieczeństwo i wygoda wchodzenia.
 7. Przestronność i wygoda kabiny, widoczność i szybkie, precyzyjne ustawianie wideł przyczyniają się do zwiększenia wydajności i zmniejszają zmęczenie operatora – nawet na najdłuższych zmianach.
 8. Ergonomiczne podpórki rąk są dostosowane do naturalnej postawy roboczej operatora i w pełni regulowane – co zmniejsza zmęczenie podczas pracy.
 9. Technologia o niskim poziomie hałasu to hałas docierający do ucha operatora o natężeniu odpowiadającym zwykłej rozmowie.
 10. Wyświetlacz w zrozumiały sposób pokazuje informacje kluczowe dla operatora, w tym wskazówki, ostrzeżenia i alarmy – utrwalając dobre praktyki obsługi.
 11. Odporna, stalowa osłona przeciwzderzeniowa wzmacnia ochronę nadwozia i drzwi, by zapewnić optymalne bezpieczeństwo.
 12. Ogrzewane szyby chronią przed oszronieniem, zamgleniem i kondensacją wilgoci, zapewniając znakomitą widoczność i bezpieczne, produktywne działanie.
Wózki SENSiA EModznaczające się dużą przestrzenią i wygodą w kabinie. Statystyczny operator wózka wysokiego składowania wysiada i wsiada na wózek do 100 razy dziennie. Dlatego, aby te czynności były łatwiejsze i wygodniejsze wprowadzono szereg udogodnień takich jak: niższe ustawienie fotela, ergonomiczne poręcze i szeroki stopień z powłoką antyślizgową – oraz regulowaną konsolę sterującą, którą bez problemu można złożyć, robiąc miejsce. Pedały wyprofilowano i ustawiono tak, aby zminimalizować obciążenia kostek nóg, do tego ergonomiczne oparcie fotela z elastyczną regulacją w trzech kierunkach i siedzisko z pełnym zawieszeniem gwarantują operatorowi pełną kontrolę postawy ciała podczas jazdy. Do tego ergonomiczne podpórki rąk w wózku SENSiA EMzapewniają utrzymanie koncentracji, bezpieczeństwo i wydajną pracę – nawet na najdłuższych zmianach.

Zastosowana technologia niskiego hałasu powoduje,  że dźwięki docierające do ucha operatora nie są głośniejsze niż zwyczajna rozmowa. Dzieki temu w wózku SENSiAoperator nie męczy się i zachowuje taki sam poziom wydajności od początku aż po koniec zmiany.

Odmiennie niż inne wózki wysokiego składowania SENSiA charakteryzują się niezmiernie płynnymi przejściami – bez wyraźnych szarpnięć – między fazami masztu; co świetnie się sprawdza przy podnoszeniu cennych lub delikatnych ładunków.

W pełni kolorowy wyświetlacz w kabinie jest widoczny pod każdym kątem, nawet w bezpośrednim świetle słonecznym, i zapewnia łatwy i intuicyjny dostęp do wskazówek, ustawień, ostrzeżeń i alarmów – wzmacniając dobre praktyki, nawet pod największą presją. Do tego zapewnia on skuteczną i bezbłędną obsługę.

Kuhn Polska Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki 7
05-152 Czosnów
Telefon/Fax: + 48 22 784 95 34

E-mail: info@kuhn-polska.pl
Strona: www.kuhn-polska.pl 
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.