Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Wynajem wózków widłowych – lukratywne rozwiązanie

Wynajem wózków widłowych i outsourcing usług transportu wewnętrznego w chwili obecnej zyskuje coraz więcej zwolenników wśród przedsiębiorców. Firmy nieustannie analizują sytuację pod kątem optymalizacji kosztów, konkurencyjności, jakości świadczonych usług i wydajności pracy. Przedsiębiorcy skupiając się na prowadzeniu swojej działalności, szukają rozwiązań u podmiotów zewnętrznych, nie muszą kupować drogich maszyn czy urządzeń oraz zatrudniać wykwalifikowanych specjalistów.
 Flota_wynajmu
Outsourcing obsługi procesów transportu wewnętrznego zapewnia odbiorcom szybki dostęp do odpowiednich i celowo skonfigurowanych wózków widłowych i co najistotniejsze w obecnej sytuacji na rynku pracy zwalnia firmy z konieczności posiadania w swoich szeregach specjalistów zajmujących się zarządzaniem jak również utrzymaniem w sprawności floty urządzeń. Rozwiązania w postaci wynajmu długoterminowego z obsługą full serwis gwarantują przedsiębiorcom stałe koszty i pozwalają kontrolować płynność finansową przedsiębiorstwa.
 
Wynajem wózków widłowych to model biznesowy funkcjonowania logistyki wewnątrzzakładowej, oferta dzieli się zasadniczo na wynajem: godzinowy z operatorem i bez operatora, na czas remontu własnego wózka widłowego, krótkoterminowy, długoterminowy w opcji full serwis oraz pomostowy na czas dostawy zakupionego wózka. Możliwy okres wynajmu wózka to od jednego dnia do 60 miesięcy.
 
- Wynajem wózków widłowych może okazać się rozwiązaniem bardziej lukratywnym niż ich zakup. Koszty związane z ich użytkowaniem są stosunkowo niskie i dają się przewidzieć. Ponadto flota maszyn jest dostosowywana do potrzeb technicznych i zmian w zakresie obciążeń logistycznych i transportowych przedsiębiorstwa. – wyjaśnia Anna Michnej prezes BKM Serwis Sp. z o.o. - Przy wynajmie wózka widłowego klient zwraca uwagę na szybkie przedstawienie oferty, dobór optymalnych parametrów udźwigu, wysokości masztu, konfigurację osprzętu oraz natychmiastową dostawę. Ważna też jest pomoc w przypadku awarii sprzętu, to czy jesteśmy w stanie zapewnić wózek zastępczy w miejsce uszkodzonego, aby kontrahent nie musiał martwić się naruszeniem ciągłości pracy. Posiadamy mobilny serwis z dostępem do części zamiennych z dostawą w ciągu 24 godzin, dobrze zaopatrzony magazyn. Doborem najlepszego rozwiązania zajmują się wysoko wykwalifikowani doradcy ds. wynajmu, w okresie eksploatacji pilnują bieżących przeglądów , napraw serwisowych, ubezpieczenia, terminu badań technicznych UDT. Przejmujemy obowiązki klienta w temacie zarządzania i utrzymania w ruchu floty transportu wewnętrznego.- dodaje.
 Wynajem_serwis_bkm
Powszechnie wynajmowane są wózki widłowe czołowe z napędem diesla i na gaz z coraz bardziej widoczną tendencją w kierunku zastosowania wózków o napędzie elektrycznym. W ofercie wynajmu jest wyłącznie sprzęt marki Linde, który gwarantuje klientom niezawodność, ekonomiczność , ergonomię i bezpieczeństwo. - Skupiamy się nie tylko na sprzedaży produktów i usług, ale również na kompleksowym doradztwie związanym z procesami logistycznymi i zarządzaniem flotą transportu wewnętrznego, tak aby móc zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania.- podsumowuje Anna Michnej
 
BKM Serwis
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.